KORAB II ŁASK vs LKS KWIATKOWICE 7:0 (2:0)

4:0, 58 min Kamil Golański

5:0, 68 min Błażej Waga

6:0, 76 min Wiktor Przeworski

7:0, 83 min Wiktor Przeworski

Za nami kolejne zwycięstwo, dominacja na boisku od pierwszych minut spotkania. Będąc wyraźnie lepszym zespołem do przerwy zdobywamy tylko… można tak powiedzieć, że tyko 2:0!!!. Drużyna z Kwiatkowic praktycznie ani razu nie zagroziła naszej bramce . Druga połowa to dominacja naszej drużyny i bardzo dużo akcji pod bramką rywali. Hattrick w wykonaniu Kamila Golańskiego i piękne zakończenie spotkania w wykonaniu naszego młodzieżowca Wiktora Przeworskiego.

Na zasługę zasługuje bramkarz gości Jakub Tylka wykazując się świetnymi interwencjami, co uratowało zespół przed dwucyfrową porażką.

Przed drużyną Korabia II zbliżają się ciężkie spotkania. Już w przyszłą niedzielę udamy się do AMII Łódź, a po przerwie majowej spotkamy się na własnym boisku z Teofilek Łódź. W rundzie jesiennej z obydwoma drużynami był remis.