Trenuj z Korabiem…

Nie siedź w domu, trenuj z Korabem!

***

Jesteś z Łasku lub okolic? Uwielbiasz grać w piłkę z rówieśnikami? Mamy dla ciebie propozycję 🙂 Wszystkie chętne dzieci i młodzież, chłopców i dziewczynki wraz z rodzicami, zapraszamy na nabory do drużyn UMKS Korab Łask. Zachęcamy dzieci pasjonujące się piłką nożnej urodzonych w latach 2012 oraz 2013, ale nie tylko. Do wszystkich naszych zespołów dołączyć można w każdej chwili.

🔴 O klubie:

Jesteśmy klubem który powstał w 2017 roku a niedawno połączyliśmy siły z łaskim MULKS-em. Naszym celem jest przede wszystkim szkolenie i rozwój piłkarski dzieci i młodzieży oraz podniesienie poziomu i przywrócenie świetności piłki nożnej w naszym mieście. Posiadamy drużyny w rocznikach 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 oraz dwie drużyny seniorskie w grające w klasie A oraz B.

🔴 Sztab szkoleniowy:

W naszym klubie każdy trening z dziećmi prowadzi dwóch trenerów – są to trenerzy z doświadczeniem i przede wszystkim posiadający licencje oraz kursy trenerskie (Grassroots C, UEFA B) ciągle podnoszący swoje kwalifikacje i od dawna związani z łaską piłką nożną.

🔴 Miejsce treningu:

Nasze treningi wiosną, latem i jesienią odbywają na boiskach CSiR w Łasku (Armii Krajowej 5A, oraz na boisku na ul. Narutowicza), zimą zaś korzystamy z hal sportowych zlokalizowanych w Łasku oraz na orliku.

🔴 Czas treningu i kierunek szkolenia:

Każda jednostka treningowa trwa półtorej godziny i odbywają się one trzy razy w tygodniu. Jest to aktywny czas dla każdego dziecka. Nasze jednostki treningowe są wzorowane i oparte o program szkolenia PZPN. Posiadamy drużyny w różnych kategoriach wiekowych od kat. Skrzat aż do Trampkarza.

🔴 Rozgrywki:

Nasi zawodnicy biorą udział w organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej rozgrywkach ligowych, turniejach oraz sparingach rozgrywanych z drużynami z województwa łódzkiego. Dla najmłodszych adeptów prowadzone są również treningi bramkarskie.