Integracja po przez sport…

Rocznik 2017/2018 ⚽️ rozegrał sparing z drużyną KKS Olimpia Karsznice, 🔥 w którym było mnóstwo dryblingów jak i zdobytych bramek, zawodnicy realizowali cele wyznaczone przez trenerów na ten mecz. Poniżej mała relacja fotograficzna zmagań naszych zawodników 💪⚽️🔥

Rocznik 2014 zagrał sparing z zespołem Akademia Pogoń Zduńska Wola 2014 . Zagraliśmy najgorszy mecz pod względem zaangażowania i działami boiskowych. Dziękujemy zespołowi z Zduńskiej Woli za zaproszenie. Mamy nadzieję że takie właśnie mecze będą lekcją dla naszych małych zawodników by mocniej pracować na zajęciach i meczach . Jak trenujesz, tak będziesz walczyć.” Bruce Lee

Dzisiaj nasza drużyna żaków młodszych rocznik 2016 rozegrała grę sparingową z drużyną Orzeł Piątkowisko. ⚽️⚽️

Dziękujemy drużynie Orzeł Piątkowisko za super mecz i widowisko ! Dziękujemy również naszym wiernym kibicom – rodzicom! 💪⚽️