OKO PRES…

“Nasza kolej na podwójną pauzę. Dlaczego nie rozwiązał tego problemu ŁZPN nie wiemy. Po wycofaniu się w pierwszej kolejce GKS Chojne każda z drużyn pauzuje dwie kolejki. To 21 dni pomiędzy ostatnim, a kolejnym spotkaniem w lidze. Jak na to patrzą trenerzy???

OKO PRESS – czyli okiem trenera.

Trener: Dawid WNUK

,,Jeden z moich trenerów zawsze mówił: “człowiek inteligentny dostosowuje się do panujących warunków”. Niestety musimy tak zrobić ponieważ nie Mamy na to wpływu i skupić się na rzeczach na które wpływ mamy czyli treningu. Delikatnie powiem, że dwa tygodnie bez grania w środku ligi to duży dyskomfort jeśli chodzi o pracę trenera. Nie znajdziemy Teraz sparingpartnera, wypadamy z rytmu meczowego ale nie szukajmy usprawiedliwień tylko ciężko pracujmy. Liczę, że na wiosnę będzie tak zbudowany terminarz aby nikt nie pauzował i był zachowany ciąg grania co tydzień”

Dziękujemy wszystkim kibicom, sponsorom oraz władzom miasta za wsparcie i zaufanie.

Gmina ŁaskPowiat Łaski,

Sponsorzy i przyjaciele UMKS KORAB ŁASK

WŁODAN,  BK Business, Amper, ANTE sport,  Mar&Wis – zabawkiTravelshops ŁaskCUK Ubezpieczenia Łask,   VILLARO,   ZINA,  NIKOJeziorsko,    http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html A.KILAŃCZYK,