OKO PRESS…

OKO PRESS – czyli okiem trenera.

Trener: Dawid WNUK

W niedzielne popołudnie przystąpiliśmy do meczu w okrojonym składzie, ale nie przeszkodziło Nam to w odniesieniu pewnego zwycięstwa. Od początku do końca kontrolowaliśmy grę. Zawodnicy byli skoncentrowani i zdeterminowani od 1 gwiazdka czego efektem była dziś BARDZO dobra gra i wysoka wygrana. Stan murawy pozwalał na kombinacyjną grę co mój zespół wykorzystał w dniu wczorajszym. Gratuluję zwycięstwa swojemu zespołowi. Od teraz myślimy już tylko o meczu z Bałuczem.

KS Rębieskie 0:13 UMKS KORAB ŁASK

Trener: Gracjan MICHALSKI

“W dzisiejszym meczu zdominowaliśmy przeciwnika z Łodzi w każdym aspekcie. Szybko strzelona bramka wprowadziła spokój i pełną kontrolę boiskową. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo okazji do zdobycia gola i 5 z nich wykorzystaliśmy, chociaż gdyby skuteczność była na troszeczkę większym poziomie wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały. W każdym meczu chcemy grać ofensywnie, strzelać dużo bramek i dominować naszych przeciwników. Dziś wyszło to bardzo dobrze, ale nie spoczywamy na laurach tylko solidnie przygotowywujemy się do kolejnego meczu ligowego, abyśmy znów mogli cieszyć się z wygranej.”

UMKS KORAB ŁASK 5:0 AKS SMS Łódź

Dziękujemy wszystkim kibicom, sponsorom oraz władzom miasta za wsparcie i zaufanie.

Gmina ŁaskPowiat Łaski,

Sponsorzy i przyjaciele UMKS KORAB ŁASK

WŁODAN,  BK Business, Amper, ANTE sport,  Mar&Wis – zabawkiTravelshops ŁaskCUK Ubezpieczenia Łask,   VILLARO,   ZINA,  NIKOJeziorsko,   http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html A.KILAŃCZYK,