OKO PRESS, Tomasz Dudziński…

OKO PRESS – jak to widzą zawodnicy…Obrońca, kapitan drużyny – Tomasz Dudziński. Szkółka Piłkarska Teofilek 5:5 UMKS KORAB ŁASK II. Był to mecz wielu bramek co odzwierciedla wynik na tablicy a mogło jeszcze parę bramek wpaść do siatki, oczywiście i naszej i gospodarzy.

Pierwszy gwizdek i dość szybko tracimy bramkę lecz mecz piłki nożnej nie kończy się po 10 minutach i graliśmy dalej. Dosłownie 2 lub 3 akcje później wyrównujemy wynik na 1:1 następnie dokładamy 2 bramki i mieliśmy już dobry wynik 3:1. Niestety gospodarze nie usiedli i grali dalej, kilka niecelnych podań, kilka błędnych decyzji sędziego i rywale wyrównują wynik na 3:3. Czerwona kartka dla gospodarzy i mamy całą drugą połowę na ustalenie korzystnego wyniku z przewagą jednego zawodnika lecz to gospodarze stwarzają zagrożenie i wychodzą na prowadzenie. Gramy dalej, dokładamy 2 bramki i prowadzimy już 5:4. Końcówka meczu, faul na 20 metrze, piłka przychodzi przez nasz mur i wpada do siatki. Próbowaliśmy stworzyć jeszcze sytuację lecz żadna z nich nie była skuteczna.

Podsumowując, nasza gra nie wyglądała źle, mieliśmy równe boisko i mogliśmy pograć piłką, nasi młodsi koledzy coraz odważnej wchodzą w mecz i to cieszy. Z każdym kolejnym meczem rozumiemy się na boisku coraz bardziej co ma przełożenie na naszą grę. Nie zawsze się wygrywa są i takie mecze co nie idą po naszej myśli niestety. Uśmiech na twarzy, głowa do góry i gramy dalej.

Szkółka Piłkarska Teofilek 5:5 UMKS KORAB ŁASK II

⚽1:0 Teofilek

⚽1:1 Krystian BORYCKI

⚽1:2 Kamil GOLAŃSKI

⚽1:3 Maciej JAKÓBCZAK

⚽2:3 Teofilek

⚽3:3 Teofilek

⚽3:4 Maciej JAKÓBCZAK