Juniorzy Korabia…

Grały nasze drużyny juniorskie w kategoriach

Orlik, Młodzik, Żak, Skrzat.

W rozgrywkach Sieradz: E1 Orlik Grupa 16 nasza drużyna zmierzyła się w niedzielę w meczu wyjazdowym z drużyną Akademia Piłki Nożnej “Funinio” Kolumna, natomiast ich starsi o rok koledzy rywalizowali na łaskim Cesirze z drużyną Pogoń Zduńska Wola. To drugie spotkanie rozgrywane było w ramach rozgrywek Sieradz: D2 Młodzik Grupa 12 i odbyło się w sobotę o godzinie 11.00.Zarówno w jednym, jak i drugim meczu zawodnicy na pewno dali z siebie 100 % i jesteśmy o tym przekonani. Nawet, pomimo że w ogólnym rozrachunku to rywale zdobyli większą liczbę bramek i okazali się lepsi. Widoczne są jednak postępy indywidualne sporej liczby naszych zawodników. Wiemy też, że nie jest jeszcze idealnie i na każdym kolejnym treningu staramy się pracować tak, żeby w kolejnych meczach, takich momentów i sytuacji było jak najmniej.

Rocznik 2014 zagrał mecz ligowy z kolegami z KS Tęcza Brodnia . Oba zespoły zaprezentowały się z dobrej strony🤝💪⚽Kolejny mecz ligowy zagramy już w najbliższą sobotę na orliku w Łasku o godzinie 10.00 z Progres Akademia Piłkarska Zduńska Wola

Drużyna orlika młodszego rocznik 2014 i młodsi zagrała 8 meczy w turnieju Bełchatów CUP . Naszymi przeciwnikami były zespoły:Grabka Grabica🤝Młody Widzew dwa zespoły. 🤝Zjednoczeni Stryków🤝Victoria Częstochowa🤝Łódzka Akademia Futbolu – Klub Sportowy🤝Orzeł Piątkowisko🤝GKS Siemkowice🤝

W dniu 09.09.2023 roku o godz. 11.00 w Kwiatkowicach drużyna Korabu Łask rocznik 2011 (trener Tomasz STASIAK) rozegrała drugi mecz ligowy z drużyną LKS Kwiatkowice.

Dziękujemy wszystkim kibicom, sponsorom oraz władzom miasta za wsparcie i zaufanie.

Gmina Łask, Powiat Łaski,

Sponsorzy i przyjaciele UMKS KORAB ŁASK

WŁODANBK Business, Amper, ANTE sportMar&Wis – zabawkiTravelshops ŁaskCUK Ubezpieczenia ŁaskVILLAROZINA