Inauguracja na 5…

Inauguracja ligi na pięć….

UMKS KORAB ŁASK vs GKS Widawa 5:0 (4:0)

Cel naszej drużyny przed meczem był prosty, dobrą grą zdobyć szybkiego gola i przejąć inicjatywę na boisku. Od początku spotkania mocno narzuciliśmy swój styl gry. Nie było dziełem przypadku zwycięstwo naszej drużyny na własnym boisku. Korabiaki ani na moment nie okazali taryfy ulgowej rywalowi. Wygrywamy to spotkanie 5:0, gol meczu przypisujemy Igorowi Świątkiewiczowi, trener Dawid Wnuk podsumował krótko „ takiego gola by się nie powstydziły stadiony świata, a kibice w Łasku dawno takiego nie widzieli”. Rywalom życzymy powodzenia w lidze i jak najlepszych wyników. Bramki dla nas strzelali:

⚽4 min. Świątkiewicz (as. Różycki)

⚽20 min. Cichal (as. Smuga) ⚽

31 min. Świątkiewicz (as. Smuga)

⚽43 min. Sęczkowski

⚽60 min. Sęczkowski

Debiut w drużynie zaliczyli: Dominik RUBAJCZYK, Patryk KOWASZ, Marek WITCZAK, Cezary CICHAL, Igor ŚWIĄTKIEWICZ, Eryk SMUGA, Sebastian MOZDRZEŃ.

Bardzo cieszymy się z wygranej, jednak nie popadamy w hurra optymizm, tylko już teraz myślimy o najbliższym przeciwniku i będziemy ciężko pracować, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego spotkania.

Dziękujemy za zaufanie i Wsparcie… gramy dalej razem w sezonie 2023/2024

Gmina Łask Powiat Łaski

Sponsorzy i przyjaciele UMKS KORAB ŁASK

WŁODAN, BK Business, Amper, ANTE sport, Mar&Wis – zabawki, Travelshops Łask, CUK Ubezpieczenia Łask, VILLARO, ZINA