Dzień Sportu z Korabiem…

Święto piłki nożnej w Łasku? Tak to można nazwać. W połączeniu z IV edycją Turnieju Interkontynentalnego, Uczniowski Miejski Klub Sportowy Korab Łask zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z powiatu łaskiego, miasta i gminy Łask, na Otwarte Dni Sportu z Korabiem, które odbędą się na obiekcie CSiR w Łask, ul. Armii Krajowej 5a, 17 czerwiec 2023 r. w godz. 9:00 – 15:00.

„Dzień Sportu z Korabiem” głównym celem jest integracja dzieci i młodzieży z terenu powiatu łaskiego, miasta Łask, po przez rozwijanie pasji do piłki nożnej, propagowanie zdrowego trybu życia z naciskiem na uprawianie sportu. Promowanie powiatu łaskiego i miasta Łask poprzez zorganizowanie turnieju piłkarskiego, wzrost aktywności społeczeństwa a tym samym integracji mieszkańców naszego miasta Łask.

Na „Dzień Sportu z Korabiem” dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji:

NA WESOŁO:

* Animator gier i zabaw

* Darmowe – dmuchane place zabaw

* Darmowe – lody na patyku

* Trenażer – poczuj się jak pilot

* Malowanie twarzy, warkoczyki, bańki mydlane

* Gry i konkursy

NA SPORTOWO:

• IV Turniej Interkontynentalny 9:00-15:00

• Bieg na 400 m 10:00-10:30

• Trening – piłka nożna 10:30-11:30

• Trening – bramkarski 10:30-11:30

• Rzuty karne, żonglerka 12:00-12:30

KULINARNIE:

• Domowe wypieki, przygotowane przez najwspanialsze mamy naszych zawodników z rocznika 2013

• Grill, pajda chleba ze smalcem i inne grillowe przysmaki

• Wata cukrowa, popcorn

Drodzy Rodzice! Dla wielu dzieci najlepszą rozrywką jest oglądanie telewizji, gry komputerowe i patrzenie w telefon. Wielogodzinne siedzenie bez ruchu przed monitorem nie służy zdrowiu i rozwojowi malucha. Zdrowe i sprawne fizycznie dziecko łatwiej się uczy, jest pogodniejsze i weselsze. Aktywność fizyczna to doskonały sposób na rozładowanie nadmiaru energii. Jeśli dziecko zobaczy, ile frajdy i przyjemności sprawia mu ruch, zwłaszcza na świeżym powietrzu, na pewno szybko się przekona do takiego spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy wszystkich na „Dzień Sportu z Korabiem” Dziękujemy za wsparcie i promowanie zdrowego trybu po przez sport.

Powiat Łaski – Starosta Pan Piotr Wołosz,

Dyrektor CSiR Łask Pani Elżbieta Krawczyk,

Kierownik CSiR Łask Pan Grzegorz Stolarek.

Sponsorzy „Dnia Sportu z Korabiem” Agaris Myco Poland, PHU EMMA, Wyremontuje.pl Travelshops Łask, CUK Ubezpieczenia Łask, AUTO KINIA, VILLARO Łask, @M-CAR, Body Center Łask – BodyCenter.pro, Zdrowie na wagę PHU Załoga, @PHU POL-STARTERS, Bajcar Sprzedaż Micropojazdów Aixam Microcar Ligier Jdm, @LUX-AUTO, Speedcars Serwis Microcar Aixam Ligier, Soligrano

ORGANIZATOR

KORAB ŁASK

UCZNIOWSKI MIEJSKI

KLUB SPORTOWY

604 230 305 qwertytom1@op.pl

ZADZWOŃ ZOSTAŃ AMBASADOREM DNIA SPORTU, ZAGRAJ RAZEM Z NAMI