Kolejne ważne 3 punkty…

Kolejna wygrana, kolejne ważne punkty!

W sobotnie popołudnie Korab pewnie wygrywa spotkanie z KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów 4:0 (1:0). Spotkanie od pierwszych minut było kontrolowane przez gospodarzy.

Pogoda nas nie rozpieszczała, padający deszcz nie pozwalał na rozwinięcie skrzydeł. Mimo tego zespół Mariusza Gałaja całkowicie zdominował wydarzenie boiskowe. Do przerwy Korabiaki wygrywali tylko 1:0 po faulu w polu karnym na Jakubie Sęczkowskim.

Do wykonania rzutu rożnego podchodzi Dawid Różycki, jak już we wcześniejszych meczach wspominaliśmy takich szans nie marnuje. Korab Łask vs Włókniarz Konstantynów 1:0. Wielkie strzelanie było dopiero po przerwie. Na 2:0 podwyższył Maciej Jakóbczak ( as. Dawid Różycki ). Chwilę później na 3:0 po raz drugi piłkę do siatki pakuje Dawid Różycki ( as. Maciej Jakóbczak ).

Wynik spotkania ustalił Dawid Olejnik, posyłając piłkę mocnym uderzeniem z szesnastego metra nie pozostawiając odrobiny szans bramkarzowi Włókniarza.

Należy zaznaczyć że w meczu tym cała nasza osiemnastka zawodników zagrała na dobrym poziomie, nie było osoby która zagrała poniżej swoich umiejętności.

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,