3 punkty dla Korabia…

UMKS KORAB ŁASK 4:2 LKS Orzeł Piątkowisko

Po ostatnim remisie przyszło nam się zmierzyć z LKS Orłem Piątkowisko – Liderem Łódzkiej Klasy A grupy III. Pogoda dopisywała, więc nic nie mogło przeszkodzić w tym spotkaniu. Graliśmy o komplet punktów.

Cel naszej drużyny przed meczem był prosty, dobrą grą zdobyć szybkiego gola i przejąć inicjatywę na boisku. I tak mogło już się stać w 5 minucie…

Po dobrym dośrodkowaniu Kamila Marianowskiego szansę na zdobycie pierwszego gola miał Przemysław Sobolewski. Z minuty na minutę mecz toczył się pod nasze zdecydowane dyktando. Widać było dobre przygotowanie naszych zawodników do tego spotkania, w naszych szeregach panował spokój, zespół w świetnym stylu konstruował akcje i pokazał kawał dobrego futbolu. Coraz więcej akcji, coraz więcej możliwości na zdobycie prowadzenia. 29 minuta i ponowne dośrodkowanie Kamila Marianowskiego i tym razem Przemysław Sobolewski nie pozostawia złudzeń i posyła piłkę do bramki Orła Piątkowisko. 1:0 Przemysław Sobolewski (as. Kamil Mrianowski).

Po tej sytuacji mieliśmy kolejne, niemalże stuprocentowe sytuacje. No i właśnie … jak to w futbolu, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić… 38 minuta i po błędzie naszej obrony tracimy bramkę. Koniec pierwszej połowy i do szatni schodzimy z wynikiem 1:1. W drugiej połowie kolejne sytuacje. Wreszcie sytuacja z ok. 65 minuty. W polu karnym faulowany jest kapitan drużyny Kuba Sęczkowski, sędzia odgwizduje rzut karny. Egzekutorem Dawid Różycki, który nie marnuje takich okazji i pewnie egzekwuje “jedenastkę”.

Obejmujemy prowadzenie. Gramy i walczymy dalej nie odpuszczamy żadnej piłki i to daje efekt. Po błędzie obrony gości w 72 minucie Kuba Sęczkowski podwyższa wynik na 3:1. 79 minuta zamieszanie na polu karnym i Orzeł strzela drugiego gola w tym meczu. Korab Łask 3:2 Orzeł Piątkowisko. W 84 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Kuba Sęczkowski (as. Piotr Kozłowski) i tak kończymy spotkanie 16 kolejki Łódzkiej Klasy A pokonując Lidera Orła Piątkowisko 4:2.

Dziękujemy zawodnikom LZS Orzeł Piątkowisko za emocjonujący mecz oraz życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. Jeszcze większe podziękowania kierujemy w stronę Naszych wiernych kibiców, którzy przychodzą nie tylko na domowe mecze, ale również wspierają Nas na wyjazdach.

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,