Trzy punkty do koszyka…

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO NA INAUGURACJĘ! Zaczynamy rundę wiosenną od 3 oczek do przodu. Zespół Trenera Mariusza Gałaja całkowicie zdominował wydarzenia boiskowe. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty było kontrolowane przez gospodarzy. Mimo pełnej kontroli na boisku nie był to wcale łatwy mecz, kilka sytuacji mogło doprowadzić do straty bramki. Tutaj należą się duże brawa dla bramkarza, który w tym meczu wykazywał się 100% skutecznością. Pierwszą połowę kończymy czterobramkowym prowadzeniem.

Tutaj trzeba zaznaczyć bardzo dobrą dyspozycyjność naszego młodzieżowca Kamila Marianowskiego, który asystował aż przy dwóch zdobytych golach.

10 minuta 1:0 Przemek Sobolewski (as. Marianowski), 11 minuta Jakóbczak (as. Różycki), 29 minuta Jakóbczak (as. Olejnik). W 45 minucie pierwszą połowę zamyka Przemysław Sobolewski (as. Marianowski).

Na drugą połowę wchodzimy z dużym impetem. Trener dokonuje aż 7 zmian. Zawodnicy pozyskani w transferach zimowych mogli pokazać i udowodnić, że to były dobre decyzje. W 65 minuta gol samobójczy, z mocnym uderzeniem Daniela Bronowskiego nie poradził sobie zawodnik Pisi Zygry i posyła piłkę do swojej bramki. W 72 minucie szóstego gola zdobywa powracający do gry Dawid Gamoń (as. Szewłoga). 85 minuta meczu, nieprzepisowe zagranie bramkarza Pisi Zygry uniemożliwia zdobycie siódmego gola, przez co sędzia bez chwili zastanowienia wyciąga żółty kartonik. O mały włos, a mogło się to skończyć czerwoną kartką. Kończymy inaugurację na szóstkę.

Poniżej wyniki pozostałych zespołów występujących w naszej lidze.

Trzeba zaznaczyć, że dzięki wygranej Bałucza z liderem Orłem Piątkowisko obejmujemy fotel lidera.

Drugim rywalem rundy rewanżowej będzie LUKS Bałucz. Pierwsze spotkanie i wygrana Bałucza z liderem pokazuję, że drużyna jest w dobrej dyspozycji, to może być naprawdę dobre spotkanie. Zapraszamy wszystkich 2 kwietnia o 14:00 do Bałucza.

Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-1 Victoria Szadek

Kolejarz Łódź 2-3 Pogoń II Zduńska Wola Olimpia

Karsznice 3-0 MULKS Łask (wo)

Korab Łask 6:0 Pisia Zygry

Orzeł Piątkowisko 1:6 LUKS Bałucz

PTC Pabianice 1:4 Orzeł Kazimierz

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,