Zagraj razem z nami…

W nowy 2023 r. wchodzimy z prawdziwą 💣 !
Nasz zespół z rocznika 2007-2008 Junior Młodszy prowadzony przez trenera Patryka Niciaka i Dawida Tomczyka, rundę wiosenną rozegra w II Lidze Wojewódzkiej B2 Junior Młodszy!!!!!!!!
Informacje o awansie przesłał Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Całej drużynie serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
“To dobra wiadomość dla naszej drużyny, wyższa liga oznacza jednak potencjalnie silniejszych przeciwników, zatem musimy ciężko pracować na treningach. Wierzę w moją drużynę i jestem pewien, że przy zaangażowaniu zawodników osiągniemy kolejne sukcesy” – kończy wypowiedź trener Patryk.

Przygotowania do rundy wiosennej ruszyły od pierwszego dnia nowego roku, to nie tylko trening, to cały plan przygotowań. Kalendarz dopięty do ostatniego guzika. Cztery treningi tygodniowo oraz mecze kontrolne. Za nami pierwsze wyjazdowe spotkanie kontrolne, które wygrywamy 0:5. Niedzielnym rywalem był zespół z ChKSu Łódź.

Warunki pogodowe nie pomagały, a wręcz utrudniały grę jednej jak i drugiej drużynie. Zalegający śnieg nie raz pokrzyżował dobrze rozegraną akcję. Nie uniknęliśmy błędów w naszej grze, ale mamy świadomość, że są one naturalne na tym etapie szkolenia. Spotkanie było na wyrównanym poziomie, jednak kluczem do sukcesu okazały się stałe fragmenty gry i waleczna postawa korabiaków. Korab Łask okazał się drużyną lepiej operującą piłką, co przełożyło się na wynik. Musimy nadal w skupieniu pracować na treningach i z każdym tygodniem rozwijać się zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

Przed nami kalendarz kolejnych spotkań:

05 luty – UKS SMS II Łódź

10 luty – SP Widzew

19 luty – Łódzka Akademia Futbolu ŁAF

25 lutego – Warta Sieradz

04 marca – KAS Konstantynów

Pierwsze spotkanie ligowe zaplanowano na 18 marca 2023. Na meczu wyjazdowym rywalem naszej drużyny będzie Sokół Aleksandrów Łódzki.

Uczniowski Miejski Klub Sportowy Korab Łask zaprasza na treningi wszystkich chętnych zawodników z rocznika 2007/2008, którzy chcieliby sprawdzić swoje możliwości w zespole, który w rundzie wiosennej będzie grał w II lidze wojewódzkiej. Drogi Zawodniku, jeżeli to czytasz to oznacza, że szukasz nowych wyzwań dla Siebie. Drogi Rodzicu, jeśli zapoznałeś się z naszą ofertą i chcesz, żeby Twoje dziecko dalej rozwijało swoją pasję, jaką jest gra w piłkę nożną to my mu to umożliwimy. Jedynie co musicie zrobić to zadzwonić, gdzie otrzymacie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania.

Do Waszej dyspozycji są:

                trener – Patryk NICIAK

tel. 723 282 451

                trener – Dawid TOMCZYK

tel. 607 116 058

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,