Zimowe przygotowania do rundy wiosennej…

Przerwa świąteczna i noworoczna dawno już poszły w zapomnienie. Tymczasem treningi u trenera Krzyszofa Nagrodzkiego oraz Pawła Strzeszewskiego odbywają się na hali, na której można mocniej skupić się na elementach takich jak koordynacja, siła fizyczna czy kształtowanie wzorców ruchowych. Zawodnicy z rocznika 2012 i 2013 w tym tygodniu szlifują swoje umiejetności na doskonaleniu techniki podań i przyjęć w grach. Piłka to nie tylko kopanie jej i bieganie za nią o czym trenerzy doskonale wiedzą. Równie ważna jest także wiedza mentalna, gdzie bardzo ważnym czynnikiem jest rozwijanie umiejętności i kształtowanie motywacji, budowanie świadomości czy samodzielność zawodników. Ferie powoli dobiegają końca a tuż po nich, czeka na chłopców i dziewczyny szereg meczów sparingowych bo nic tak nie uczy gry w piłkę, jak rywalizacja na boisku.

Turniej drużyn u Żaków UMKS Korab Łask. Niebywałe emocje u żaków Uczniowskiego Miejskiego Klubu Sportowego Korab Łask, czyli zawodników z rocznika 2014 oraz 2015, podczas poniedziałkowego treningu trenerzy zorganizowali zawodnikom turniej. Kapitanowie drużyn wylosowali nazwy swoich drużyn PSG, Barcelony i Realu Madryt. Który z chłopców nie marzy wcielić się w rolę Messiego, Mbappé, Lewandowskiego, takie możliwości mieli zawodnicy korabia. Mnóstwo pojedynków 1v1 okraszonych wspaniałymi bramkami, które na pewno pozostaną w pamięci na długo. Pasja, którą trenerzy Wojciech Watała oraz Dawid Różycki dzielą się z młodymi adeptami piłki nożnej to coś, co na pewno piłkarze naszego klubu wyniosą ze sobą na długie lata. Piłkarska przygodo trwaj, jak najdłużej.

Zawodnicy z roczników 2014 (kategoria Żak) oraz 2013 (kategoria Orlik). W niedzielny poranek (rozpoczęliśmy granie już o 8.30) chłopcy z obu roczników spisali bardzo dobrze a co najważniejsze każdy z nich, zaliczył solidną dawkę ruchu i gry. Już wkrótce kolejne sprawdziany umiejętności naszych piłkarzy w sparingach z rówieśnikami.

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,