Weekend z najmłodszymi adeptami piłki nożnej…

Trzy punkty dla młodzików Korabia. Czwartą kolejkę UMKS Korab Łask 2011 rozpoczął z KKS Olimpia Karsznice . Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych młodzików. To ich pierwsze zmagania w takim ustawieniu i na takim boisku. Gra 8+1 nie sprawia im wiele problemów, jest jeszcze wiele do poprawy, ale na ten moment wygląda to całkiem całkiem. Zgodnie z ustaleniami trenerów naszego klubu w meczu tym wystąpił wyróżniający się zawodnik z R2012 czyli Kuba Stefaniak, który robi postępy, co widać w jego grze w naszym roczniku. Rywalizacja sportowa wzrasta.

Kolejne minuty na boisku i w piłkarskiej rywalizacji zaliczyli zawodnicy UMKS Korab Łask grający w kategorii Orlika. W sobotę zawodnicy rocznika 2013 rozegrali dwa spotkania z drużyną Progres Zduńska Wola. Dla większości chłopców z drużyny 2013 są to pierwsze albo jedne z pierwszych występów i z każdym taki meczem nabierają Oni cennego doświadczenia, pewności siebie a przede wszystkim mają okazję zaprezentować i doskonalić to, czego uczeni są podczas treningów. Mecze i treningi to nie tylko nauka gry w piłkę. Zawodnicy poprzez kontakt z rówieśnikami uczą się innych cech bardzo przydatnych w życiu jak choćby odpowiedzialności, dyscypliny, systematyczności czy umiejętności pracy w grupie. Kolejny mecz ligowy zagrali także zawodnicy z rocznika 2012. W Zduńskiej Woli rywalizowaliśmy z drużyna Orły Zduńska Wola.

ŻAK F2 – MECZ LIGOWY Z POGOŃ ZDUŃSKA WOLAW sobotę 24 września nasza drużyna żaków młodszych trenerzy ( Różycki/Watała) zagrała swój pierwszy mecz ligowy z Pogonią Zduńska Wola. Obydwa zespoły zaprezentowały się z dobrej strony⚽💪. Dużo fajnych indywidualnych akcji po których padły bramki.

Przypominamy, za cały czas trwa nabór do wszystkich roczników w naszym klubie ‼️😉

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,