ZOSTAŃ TRENEREM…..

Lubisz sport?

Lubisz zabawę z dziećmi?

Szukasz dodatkowej pracy?

Masz skończone 18 lat i wolne popołudnia, lubisz aktywnie spędzać czas, chcesz łączyć pasję z przyjemnością, zostań trenerem sportowym dzieci i młodzieży w piłce nożnej.

Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie, wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego klubu. W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klubu UMKS Korab Łask szukamy kandydatów na trenerów, asystentów trenera grup młodzieżowych w kategoriach od U12 do U6. Zapewniamy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, dofinansowanie do kursów trenerskich, wsparcie metodyczne i szkoleniowe, pracę w dynamicznym zespole, nowoczesne i nieszablonowe środki treningowe, zdobycie cennego doświadczenia. Oczekujemy: dyspozycyjności, zaangażowania w rozwój młodych adeptów piłki nożnej, obsługi Extranet i ProtrainUp. Zadzwoń lub napisz 604 230 305, e-mail qwertytom1@op.pl