PIERWSZE SPOTKANIA PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

Po przerwie wakacyjnej i obozie w Licheniu coraz więcej się dzieje. Na piłkarskich boiskach trenują już wszystkie młodzi zawodnicy UMKS-u Korab. Zawodnicy grupy szkoleniowej 2011 podtrzymują formę obozową trenując systematycznie trzy razy w tygodniu. Drużyna z rocznika 2012/13 podejmowała na łaskim CSiR drużynę z Bełchatowa, natomiast w ubiegły weekend sprawdzili swoje umiejętności w sparingowym meczu z drużyną Włókniarza z Pabianic. Wszyscy chłopcy zarówno z Korabia jak też z drużyn, z którymi rywalizowaliśmy pokazali spore umiejętności, zaangażowanie i grę do ostatniej minuty. Wszyscy też zasłużyli na brawa, zarówno bramkarze, bo pokazali się z dobrej strony broniąc mnóstwo strzałów i rozpoczynali grę swoich drużyn, obrońcy, którzy wielokrotnie ratowali swoje zespoły od utraty bramek czy też napastnicy i pomocnicy kreujący grę swoich zespołów i zdobywający bramki. Zdarzały się tez nieudane zagrania, wpuszczone gole czy zwykłe kiksy piłkarskie, ale kategorie Żaka czy Orlika, w której rywalizują ci chłopcy charakteryzują się właśnie tym że najważniejszym celem w nich jest nauka gry w piłkę i radość, jaką niesie przebywanie na boisku. Natomiast rywalizacja z rówieśnikami najlepszym sposobem na rozwój każdego zawodnika. Tabele, punkty czy zestawienia strzelców bramek mają tutaj znaczenie trzeciorzędne. Dziękujemy drużynom z Bełchatowa i Pabianic za rywalizację fair play i do zobaczenia na kolejnych meczach.

Rocznik 2014 – 2015 – 2016 trenerzy ( Watała, Różycki) rozegrał pierwsze spotkania takimi drużynami jak: Orzeł Piątkowisko, Włókniarz Zelów, KS Tęcza brodnia. W ostatnim rozegranym spotkaniu z Orzeł Piątkowisko, chłopcy mogli się poczuć jak na angielskich boiskach, ponieważ większą część meczu padał deszcz. Gra nasza to sinusoida. Były fajne momenty, które przeplatały te gorsze nad którymi musimy pracować. Musimy poprawić zaangażowanie by dawać w meczu z siebie 110℅ . A w przyszłym tygodniu jesteśmy organizatorem III TURNIEJU INTERKONTYNENTALNEGO ŁASK 2022. 27 sierpnia 2022 godzina 9.00 CSiR Łask.

Również po przerwie wakacyjnej na murawę powrócili najmłodsi zawodnicy UMKS Korab Łask, są to nasze SKRZATY z rocznika 2017-2018 😁☺Mega zabawa, radość i zaangażowanie ⚽ to coś co cechuje naszych małych zawodników 🙂A My już szykujemy kolejny tydzień, w którym czekają nas dwa treningi z dużą ilością gier i zabaw piłkarskich 🙂

Zapraszamy wszystkich do UMKS Korab Łask – dołącz do nas, rozpocznij przygodę z piłką nożną razem z nami. Zostaw komputer spotkajmy się na boisku.

A co słychać u najstarszej grupy UMKS KORAB ŁASK ??? ale to już w innej relacji, a się dzieje oj dzieje.

Przy okazji dziękujemy za wsparcie👍👍👍 naszym sponsorom, bo bez nich nie byłoby tych wyników, a są to:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLAROBK BusinessAgaris, WASKÓR, MetalbudAlchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyMar&Wis – zabawki,CUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek TadychSoligranoTravelshops Łask, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna Kacprzykowska, Lu-Parts części BMW Łask, ANTE, Wenecja, AMPER HURTOWNIA ART. ELEKTRYCZNYCH

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.