Korab Łask 4:0 Kolejarz Łódź

To już czwarte spotkanie kontrolne przed inauguracją sezonu 2022/23. UMKS KORAB ŁASK pokonuje 4:0 Kolejarz Łódź.

Pierwsze 45 minut spotkania kończymy wynikiem 0:0. Na drugą połowę Trener Mariusz GAŁAJ dokonuje kilku zmian. Na boisko wchodzi Paweł Strzeszewski, Cezary Znojek, Damian Karbowiak, Tomasz Dudziński, Adrian Gajewczyk i Rafał Morawski. 50 minuta meczu po strzale Pawła Strzeszewskiego (asysta Dawid Różycki) obejmujemy prowadzenie 1:0. 62 minuta ponownie Paweł Strzeszewski ( asysta Adrian Gajewczyk) podwyższa wynik na 2:0. W 74 minucie Adrian Gajewczyk (asysta Rafał Morawski) i mamy 3:0. Po raz trzeci bramkarza KS Kolejarz wyciąga piłkę z siatki. Ostatnie sekundy spotkania mocnym uderzeniem z dystansu w same okienko, strzela Dawid Różycki (asysta Dawid Olejnik). 4:0 kończymy spotkanie.