Startujemy, Obóz Sportowy “Licheń 2022″…

Jedziemy na obóz!
Sezon piłkarski 2022/23 zbliża się coraz większymi krokami. Jednym z elementów przygotowań do niego jest obóz sportowy. Tak też jest właśnie w przypadku zawodników UMKS Korab Łask. Startujemy 08:00 rano, zawodnicy roczników 2007, 2011, 2012 i 2013 zawitają do Lichenia.

Miejscem obozu jest Hotel Atut gdzie będziemy mieć do dyspozycji dwa pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej ale też do koszykówki czy piłki siatkowej. W hotelu znajduję się basen, czy choćby sale gier więc na nudę nasi zawodnicy na pewno nie będą narzekać. Oczywiście głównym celem obozu będzie doskonalenie umiejętności piłkarskich naszych podopiecznych, ale nie tylko.
Samodzielny wyjazd to poważny krok, który kształtuje samodzielność dziecka.
W domu rodzice często wyręczają swoje pociechy w codziennych obowiązkach. Na obozie to dzieci same będą odpowiedzialne za pobudkę, zjedzenie śniadania oraz inne obowiązki. Ponadto będzie okazja do nauki zarządzania własnym czasem i finansami. Są to wiec umiejętności które przydadzą się nawet w codziennym nawet dorosłym życiu.
Ze strony klubu jako organizatora postaramy się, żeby ten obóz był mega atrakcyjny i piłkarsko efektywny oraz żeby został zapamiętany na długo.