Przygotowania do nowego sezonu 2022/23…

Za nami pierwszy sparing rozegrany podczas przygotowań do sezonu 2022/23 łódzkiej klasy A. W rozegranym w Konstantynowie Łódzkim spotkaniu drużyna UMKS KORAB ŁASK zmierzyła się z grającą w łódzkiej klasie okręgowej Konstantynowska Akademia Sportu. Dla obydwu zespołów jest to początek przygotowań do sezonu i zarówno gospodarze jak i goście dalecy byli od optymalnej formy. Z powodu okresu wakacyjnego trenerzy nie mogli skorzystać także z optymalnych zestawień drużyn, natomiast spotkanie na pewno było uzupełnieniem tygodniowego mikrocyklu treningowego oraz dobrym przetarciem przed kolejnymi grami kontrolnymi. W meczu padł wynik 1-2 dla drużyny UMKS Korab Łask a bramki w tym sparingu strzelili dla naszej drużyny Patryk Kępniak strzałem głową oraz Maciej Jakóbczak. Asystę przy bramce Maćka zanotował wracający do zespołu po kontuzji Paweł Strzeszewski.

Drużynę UMKS Korab Łask prowadził w tym meczu nowy trener naszego zespołu Mariusz Gałaj.

Kolejny sparing nasza drużyna zagra w sobotę z drużyną z Karsznic.