Dawid GAMOŃ – pomocnik UMKS Korab Łask

Wywiady z piłkarzami UMKS Korab Łask, które pozwolą Państwu przybliżyć i lepiej poznać naszych zawodników. 10 krótkich pytań dotyczących kariery, życia prywatnego czy marzeń.

Zaczynamy!

Przedstawiamy, Dawid GAMOŃ, obecnie gra na pozycji „Pomocnik” UMKS Korab Łask, wcześniej reprezentant MULKS Łask do UMKS Korab Łask dołączył w 2022 roku. Podczas treningów Dawid pokazał co potrafi i decyzją trenerów dołączył do pierwszej 11. Pierwsze dwa mecze rundy wiosennej za nami, Dawid realizował wszystkie zamierzenia taktyczne opracowane podczas treningów, co w całokształcie przekładało się na pozytywne wyniki spotkań. Poznajmy Dawida…

Dlaczego UMKS Korab Łask? – Gdy tylko pojawiła się możliwość przejścia do tego klubu długo się nie zastanawiałem, walka o najwyższe pozycje w lidze jeszcze tylko przyspieszyła tę decyzję.

3 cechy prawdziwego sportowca według Ciebie to? – Pewny siebie, ambitny, zawsze dążący do wyznaczonego przez siebie celu.

Kto jest Twoim największym sportowym autorytetem? – Robert Karaś – człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Jaka jest Twoja ulubiona drużyna piłkarska (oczywiście poza UMKS Korab Łask – dop. red.)? – Mój zapał do oglądania piłki wygasł już jakiś czas temu, ale jeśli musiałbym wybierać to postawiłbym na Real Madryt.

Jakie jest Twoje największe marzenie? – Żyć już zawsze w zgodzie ze swoimi wartościami.

Najtrudniejszy i najpiękniejszy moment Twojej kariery to? – Najtrudniejsze momenty to na pewno wszystkie kontuzje, które uniemożliwiają grę. Każda minuta spędzona na murawie jest piękną chwilą.

Do dalszego rozwoju najbardziej motywują mnie..? – Swoje własne oczekiwania – to dzięki nim staram się każdego dnia udoskonalać swoją osobę – zarówno na boisku jak i poza nim.

Kiedy słyszysz UMKS Korab Łask to myślisz? – Najlepszy klub w Łasku 😉

Jakie cechy według Ciebie najlepiej opisują Twoją osobę? – Ambitny (czasami aż nadto), ułożony i czasami bardzo szalony.

Gdyby nie piłka nożna to..? – Z pewnością wybrałbym jakiś inny sport, aby tylko móc aktywnie spędzać swoją każdą wolną chwilę.

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? – Sportowo chciałbym dalej reprezentować barwy tego klubu przynajmniej na poziomie IV ligi, prywatnie będzie to po prostu szczęśliwa rodzina i własny dom.

Dziękujemy za rozmowę! – dzięki wielkie.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom bo bez nich nie byłoby tych wyników, a są to:

Gmina Łask, Powiat Łaski, VILLARO, BK Business, Agaris, WASKÓR, Metalbud, Mar&Wis – zabawki, CUK Ubezpieczenia Łask, MedykErka, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html ,
UTRZYMANIE
 I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych, Soligrano, Travelshops Łask, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna Kacprzykowska, Lu-Parts części BMW Łask, ANTE, Wenecja, @AMPER HURTOWNIA ART. ELEKTRYCZNYCH

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.