Zapraszamy na 15 kolejkę Łódzkiej Klasy A grupy III

24 kwietnia na meczu wyjazdowym UMKS Korab Łask zmierzy się z Pogonią II Zduńska Wola. Niedzielne spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00. W rundzie wiosennej na własnym boisku ulegliśmy rywalom 1:2. Pierwsze 30 minut należało do naszej drużyny, lecz zaczęliśmy popełniać coraz więcej błędów. Stracone szanse na strzelenie gola mściło się z minuty na minutę.  W drugiej połowie zawodnicy z Pogoni pokazali pazura, bramkarz UMKS Korab Łask nie miał szans obronić coraz częściej oddawanych precyzyjnych strzałów w wykonaniu zawodników z Pogoni. W spotkaniu 4 kolejki Łódzkiej Klasy A grupy III wygrali rywale, kto wygra 15 kolejkę? Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie, zapraszamy na mecz.

PLAN NA WEEKEND

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom bo bez nich nie byłoby tych wyników, a są to: