Weekend na boisku…

Zapraszamy na weekendowe granie z Korabiem

W sobotnie przedpołudnie o godz. 11:00 zagrają Juniorzy starsi R 2007 Korab Łask vs Jutrzenka Warta.

Juniorzy Korabia rundę jesienną zakończyli jako liderzy grupy. Rozegraliśmy 9 spotkań bez straty punktu  z dorobkiem bramek 119:13 natomiast koledzy z Jutrzenki Warta zakończyli na  4 pozycji. Jesienne spotkanie zakończyło się 4:2 dla Korabiaków.

Na sobotnie popołudnie zapraszamy na mecz seniorów, którzy grają w Łódzkiej Klasie A grupa III.

UMKS Korab Łask  vs  GKS Pisia Zygry

W rundzie wiosennej nasza drużyna na meczu wyjazdowym zremisowała z drużyną Pisia Zygry 0:0. Obie drużyny miały szanse na zdobycie gola, który mógł być szansą na utrzymanie przewagi. Fatalny stan boiska, wymiary odbiegające od podstawowych wymogów, murawa??? przemilczmy, ale dla wszystkich były jednakowe warunki. Gra była bardzo agresywna, bardzo dużo fauli i piłek które żyły własnym życiem. Jednak to nasza drużyna nie potrafiła wykorzystać 100% okazji z podyktowanego rzutu karnego w 75 minucie meczu. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. Może to nie było najlepsze spotkanie w wykonaniu naszych Korabiaków, ale trzeba przyznać, że zyskaliśmy 1 punkt. Co przyniesie nam Sobotnie spotkanie???. 

Podziękowania dla wszystkich którzy wspierają nasz klub.