WASKÓR – w gronie sponsorów Korabia…

Miło jest nam poinformować, że kolejna łaska firma dołączyła do grona sponsorów UMKS Korab Łask. “Waskór II” bo o niej mowa, to firma zajmująca się wyprawą skór. Firma posiada doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wyspecjalizowanych fachowców branży garbarskiej. Zakład garbarski “Waskór II” działa na rynku już od 1985 roku i jak widać właścicielom firmy Państwu Anicie i Tomaszowi Wawrzyniakom nie jest obojętny rozwój naszych małych piłkarzy.

Trzeba pomagać sportowcom w szczególności sportowcom z naszego miasta Łask. Wspierając sport mamy wkład w  rozwoju naszych małych zawodników. Z drugiej strony – zawsze jest to kolejna forma reklamy, promocji. Stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni, ludzie mogą dzięki temu poznać nas bliżej. – przyznaje Pan Tomasz Wawrzyniak, właściciel “Waskór” nowej firmy w gronie sponsorów Korabia.

Dziękujemy za otrzymane zaufanie i liczymy na owocną współpracę a także to ze dzięki Państwa wsparciu nasi zawodnicy osiągać będą coraz większe sukcesy na arenach sportowych.

Siedziba firmy znajduje się w Łasku, Gorczyn 80

http://www.maluch.webd.pl/waskor/index.html

http://www.maluch.webd.pl/waskor/index.html