Solidarni z Ukrainą…

Szanowni Państwo,

jednogłośną decyzją Zarządu Klubu UMKS Korab Łask postanowiliśmy wesprzeć ofiary wojny na Ukrainie. W związku z powyższym prosimy o wsparcie przy zbiórce niezbędnych rzeczy.

Zbiórka odbędzie się na Hali Powiatowej w Łasku, ul. Warszawska 13 w dniu 03.03.2022 roku w godzinach od 16:00 do 20:00.

Przekazane rzeczy przewieziemy i przekażemy do sztabów wojewódzkich oraz rodzin znajdujących się w Powiecie Łaskim.

Potrzebne są:

– Koce termiczne, śpiwory, poduszki (pokryte folią), materace, karimaty.

– Nowe lub nie zniszczone, czyste ubrania, w tym kurtki przeciwdeszczowe, bielizna i ubrania damskie, męskie a przede wszystkim dziecięce.

– Kosmetyki do higieny osobistej, mydła, żele, płyny do kąpieli itp. oraz pasta i szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, wkładki higieniczne, pieluchy dla dzieci i dla dorosłych, ręczniki, ręczniki papierowe i z mikrofibry.

– Zestawy kuchenne wielokrotnego użytku, tj: naczynia, sztuczce, kubki- Środki antyseptyczne/spirytus, maseczki jednorazowe, maseczki wielokrotnego użytku.

– Woda, żywność do szybkiego ugotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, konserwy, makarony, płatki śniadaniowe.

– Zapałki, baterie, awaryjne oświetlenie, zapalniczki, świece, latarki.

Patron Honorowy zbiórki – Starosta Łaski.

Organizator

UMKS KORAB ŁASK

Uczniowski Miejski Klub Sportowy KORAB – ŁASK

Współorganizator:

Codzienna Gazeta Internetowa ŁaskOnline.pl

Firma Mar&Wis – zabawki – Transport, Andrzej Wiśniewski.

Hufiec ZHP Łask

Kontakt telefoniczny 604 230 305

Zostań wolontariuszem, razem możemy więcej. Zapraszamy do współpracy i pomocy. Udostępniajmy, pokażmy że małe miasto może tak wiele zdziałać.