“AGARIS” Razem rośniemy w siłę…

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejnym partnerem i zarazem sponsorem naszego Klubu została firma Agaris, mająca swoją siedzibę w Karszewie k/Łasku. Agaris to firma, która tworzy podłoża uprawowe dla różnych segmentów sprzedaży. Z produktów firmy, mającej siedzibę w naszym powiecie korzystają producenci z całego świata a produkty Agaris są niezbędne m.in. do uprawy grzybów, owoców, warzyw czy roślin ozdobnych.

Sport, zwłaszcza dla młodych ludzi, to jedna z dróg do rozwoju i samorealizacji. Jednak, aby go uprawiać, potrzebny jest sprzęt, obiekty i niestety pieniądze. Budżet naszego klubu najczęściej nie pozwala na wiele. W takich sytuacjach ludzie dobrej woli mogą służyć pomocą. Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować właścicielom firmy Agaris za okazane wsparcie i chęć współpracy.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste

dziękujemy

zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

https://www.agaris.com/pl/kontakt