Weekend z piłką…

Dwa dobre sparingi za nami. Sparing w hali sportowej “Elektryk” w Łasku, którą zarządza Powiat Łaski a naszym rywalem była Konstantynowska Akademia Sportu oraz na orliku w Zduńskiej Woli spotykamy się z MKS Zduńska Wola. Tak aktywnie rozpoczęli kolejny już, styczniowy weekend zawodnicy UMKS Korab Łask z rocznika 2012, których wspierali wyróżniający się gracze z rocznika 2013. Zarówno w piątkowym, jak i sobotnim meczu spędzamy na boiskach prawie dwie godziny w rywalizacji z rówieśnikami. Najważniejsze w takich grach jest realizowanie tego nad czym pracujemy na treningach, ale też dobra zabawa, zadowolenie na twarzach zawodników i radość ze zdobywanych bramek. Dodatkowo w sobotę w konkursie “jedenastek” wielu graczy zawodników popisało się solidnymi trafieniami w sam róg bramki lub tuż pod poprzeczkę. Poza trafieniami z rzutów karnych nie zabrakło oczywiście technicznej gry, twardej walki i świetnych interwencji bramkarskich. My zaś najbardziej cieszymy się, że dzieciaki aktywnie spędziły piątkowy wieczór i sobotni poranek. Dziękujemy zawodnikom z Konstantynowa oraz Zduńskiej Woli za spotkanie i mamy nadzieję ze nie były to nasze ostatnie pojedynki na boisku.

W drużynie UMKS Korab Łask zagrali: Zawadzki Wojtek, Szymczak Olek, Dolata Andrzej, Sosnowski Tymon, Szweryn Tymon, Mencel Mikołaj, Kacała Adam, Przybylski Olek, Adamiak Mikołaj, Stefaniak Kuba, Nawrocki Bartek, Stryjewski Filip, Chrześcijanek Szymon, Walerianowicz Wojtek, Walaszczyk Patryk. Hruszka Kacper oraz Komuński Alan.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, fanom, kibicom a przede wszystkim rodzicom naszych juniorów za zaufanie oraz za pomoc w tworzeniu historii naszego Klubu.