Pierwsze gry po w Nowym Roku…

Niedzielne granie ⚽️⚽️⚽️

Przerwa świąteczna już za nami pora wiec wrócić do treningów i gry. Dziś bardzo dużo okazji do tego mieli zawodnicy z roczników 2015, 2014, 2013 oraz 2012.

Hala sportowa przy ulicy Inki Siedzikówny w Łasku tętniła dziś życiem i piłką nożną 🙂 ale przecież po to są budowane takie obiekty. Jako pierwsi zagrali między sobą zawodnicy z rocznika 2015. Później sparing zagrała drużyna zawodników urodzonych w 2013 roku a ich rywalem byli gracze z drużyny złożonej z zawodników i zawodniczki trenujących w roczniku 2014 roku a więc 7-letnich. Na koniec wewnętrzny sparing zagrali zawodnicy z Kategorii Orlik (2012). Drużyny Czerwona, Zielona i Niebieska spędziły na parkiecie hali prawie dwie godziny rozgrywając w sumie aż 24 mecze, na pewno więc dzisiejszy dzień należy zaliczyć do udanych.

Najważniejszym wydarzeniem tej aktywnej niedzieli była gra pomiędzy rocznikami 2013 i 2014 UMKS Korab. Dla większości tych młodych zawodników był to pierwsza albo jedna z pierwszych takich rywalizacji. Udane akcje graczy z obydwu drużyn oklaskiwali z trybun rodzice zawodników, tym bardziej każdy z nich starał się pokazać z jak najlepszej strony. Oczywiście najważniejsza w tych pojedynkach była dobra zabawa i takiej na pewno nie zabrakło, a wszyscy zawodnicy opuszczali boisko z uśmiechami na twarzach. Wszystkim też należą się brawa za dzisiejszą grę i rywalizację jak zawsze w duchu fair play.W drużynach UMKS KORAB ŁASK 2014/2015 i 2013 zagrali dziś: Kuba Stępień, Kacper Hruszka, Patryk Walaszczyk, Mateusz Wieczorek, Janek Chrostowski, Janek Markowski, Dominik Nawrocki, Fabian Zakrzewski, Kacper Antczak, Maja Szcześniak, Wojciech Witkowski. Jan Parteka, Błażej Jankowski, Kajetan Sówka, Piotr Dopadlik, Igor Tyrka, Tymon Małasinski, Makary Zawierucha, Piotr Sobczyk, Krzysztof Szumowski. Oraz: Kacper Witkowski, Wojciech Krzykowski, Filip Owczarek, Paweł Marosek, Fabian Zawadzki, Szymon Kaczmarek, Alan Chlebicz, Mikołaj Kozicki, Aleksander Prelewski, Krzysztof Borowiecki, Aleksander Łyko, Wiktor Gwis, Wojciech Wróbel. Piotr Krakowski.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, fanom, kibicom a przede wszystkim rodzicom naszych juniorów za zaufanie oraz za pomoc w tworzeniu historii naszego Klubu.