Niedziela na sportowo…

Niedziela na sportowo! Dwie drużyny naszego klubu z rocznika 2012 i 2013 rozegrały dzisiaj kolejne mecze sparingowe. Najpierw już o 9 rano rozpoczęliśmy mecz towarzyski z drużyną MKS Zduńska Wola. Po południu natomiast druga drużyna oparta na roczniku 2013 spotkała się w łaskiej hali „Elektryk” gdzie naszym rywalem byli nasi koledzy z GKS Sędziejowice. Obydwa mecze przebiegały w doskonałej sportowej atmosferze, a zawodnicy spędzili bardzo efektywnie i aktywnie dzisiejsze przedpołudnie i popołudnie. Zbieramy kolejne doświadczenia, ale też staramy się poprawiać w każdym takim meczu to co już potrafimy zrobić na boisku. Warto zaznaczyć, że dla niektórych z naszych graczy były to pierwszy albo jeden z pierwszych występów w meczu w koszulce UMKS Korab a uśmiechy i zadowolenie na twarzach wszystkich graczy potwierdziły jak bardzo bawi ich gra w piłkę nożną. Dziękujemy drużynom MKS Zduńska Wola za zaproszenie natomiast kolegom z GKS Sędziejowice za dzisiejsze spotkanie w Łasku. Specjalne podziękowania kierujemy do Powiat Łaski za możliwość skorzystania z doskonale przygotowanej hali sportowej i zagrania w bardzo dobrych warunkach.

W meczu w Zduńskiej Woli UMKS Korab reprezentowali:

Zawadzki Wojciech, Chrześcijanek Szymon, Kacała Adam, Bogucki Jakub, Przybylski Aleksander, Adamiak Mikołaj, Stefaniak Jakub, Janecka Janek, Walerianowicz Wojtek, Hruszka Kacper.

Z GKS Sędziejowice zagrali dzisiaj:

Komuński Alan, Szweryn Tymon, Szymczyk Aleksander, Nawrocki Dominik, Stępień Kuba, Ciesielski Artur, Walaszczyk Patryk, Grzeliński Marcel, Stryjewski Filip, Wieczorek Mateusz, Jaszczak Kacper, Sukiennik Filip, Młynarczyk Bartek, Zakrzewski Fabian, Kowalczyk Kamil, Chrostowski Janek.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, fanom, kibicom a przede wszystkim rodzicom naszych juniorów za zaufanie oraz za pomoc w tworzeniu historii naszego Klubu.