VILLARO i MAR&WIS. Sponsorzy naszego klubu…

Święta tuż, tuż… a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezenty? A może brakuje Ci czasu na chodzenie po sklepach? Żaden problem! Polecamy wizytę u partnerów i sponsorów UMKS Korab Łask zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, do tego jest bardzo szykowna i uniwersalna. Bo czy może być bardziej praktyczny prezent dla mężczyzny niż elegancki, sweter? Który facet pogardzi najwyższej jakości koszulą? Garniturową, slim fit, z długim lub krótkim rękawem. Do tego dochodzi nadający szyku i klasy krawat – wszystkie te artykuły znajdziecie w specjalnych świątecznych zestawach od marki VILLARO.

Te i wiele innych artykułów doskonałych na świąteczny czas znajdziecie w sklepach stacjonarnych lub na stronie https://villaro.pl/Wybieranie prezentu dla dziecka jest przyjemnym zajęciem, ale nieraz i nieco kłopotliwym. Co może być lepszym prezentem dla dziecka jak nie zabawka. Szeroki wybór zabawek zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców znajdziecie w sklepie partnera naszego klubu firmie Mar&Wis – zabawki.

Pracownicy sklepu doradzą i zaprezentują Państwu swoje produkty, z których na pewno będą zadowolone wasze pociechy. W sklepie Mar&Wis – zabawki znajdziecie również wiele dekoracji, ozdób świątecznych oraz choinek. Strona WWW sklepu: https://sklep-marwis.pl/Polecamy firmy które wspierają sport w naszym mieście.