Turniej Mikołajkowy…

Drużyna UMKS Korab Łask 2012/13. Tym razem wzięliśmy udział w turnieju mikołajkowym organizowanym przez zaprzyjaźniony klub KS Tęcza Brodnia . Turniej odbył się w szkole podstawowej w Buczku i wzięło w nim udział osiem drużyn. Rywalami naszych chłopców były dwie drużyny MKS Zduńska Wola, również dwie gospodarzy, MUKS Włókniarz Pabianice, Victoria Szadek oraz Iskra Dobroń. Bilans naszej drużyny to trzy zwycięstwa i cztery porażki, bramki: 15 goli zdobytych i 10 straconych. Warto też wspomnieć że nagroda indywidualna -najlepszy bramkarz turnieju trafiła w ręce a właściwie rękawice 🙂 naszego zawodnika Andrzeja Dolaty. Jak to bywa w takich turniejach wszyscy gracze dali z siebie wszystko na boisku. Żadnemu z nich nie można było odmówić zaangażowania i walki. Może nie wszystko wychodziło tak jak byśmy sobie wszyscy życzyli (szczególnie my dorośli 😬) ale po to są takie turnieje, żeby z każdym meczem poprzez rywalizację doskonalić swoje umiejętności i grać coraz lepiej. Każde dzisiejsze spotkanie to mnóstwo pojedynków, goli, ale też i parad bramkarskich a kibice licznie zgromadzeni na hali w Buczku co chwila oklaskami, nagradzali piłkarskie umiejętności zawodników każdej z drużyn. Najważniejsze w tym wszystkim jest fakt ze zawodnicy co do jednego, schodzili z boiska i zakończyli ten turniej z uśmiechami na twarzach.Dziękujemy gospodarzom KS Tęcza Brodnia zaproszenie a wszystkim rywalom za doskonałą zabawę i rywalizację fair play. UMKS Korab Łask reprezentowali dzisiaj w Buczku:Zawadzki Wojtek Dolata Andrzej Sosnowski Tymon Szymczak Olek Mencel Mikołaj Kacała Adam Bogucki Kuba Przybylski Olek Stefaniak Kuba Janecka Janek Nasze drużyny juniorskie wspierają: OVER Group VILLARO Soligrano MedykErka Mar&Wis – zabawki Lasy Państwowe Travelshops Łask CUK Ubezpieczenia Łask BK Business

Dziękujemy.

foto: Marta Kacała