Aktywny weekend z Korabiem…

Kolejny aktywnie spędzony weekend z Korabiem. Zawodnicy naszego klubu, Seniorzy, Trampkarze, Juniorzy czy skrzaty skutecznie wykorzystali miniony weekend. Seniorzy UMKS Korab Łask zremisowali 1-1 w 8 kolejce łódzkiej KEEZA klasy A z zespołem KS ORZEŁ Kazimierz.

Mecz ligowy w kategorii Trampkarz UMKS Korab Łask pokonuje w małych derbach Łasku drużynę UKS AS Funinio 6:4. Pozostały jeszcze trzy spotkania do rozegrania w tej rundzie, na obecną chwilę drużyna zajmuje pierwsze miejsce co stwarza nam coraz większe szanse do udziału w barażach o awans do II Ligi Wojewódzkiej.

Kategoria Orlik. Zawodnicy z rocznika 2012 na wyjazdowym pojedynku zagrali z drużyną GKS Sędziejowice. Piękna słoneczna pogoda, pomimo dość wczesnej pory (🕙10.00) oraz wciąż zielona murawa spowodowały że pomimo tego, iż mamy już październik, zawodnicy mieli idealne warunki do gry. Obie drużyny wykorzystały to maksymalnie i spędziły na murawie ponad 70 minut. Dużo walki, dryblingów i pojedynków 1×1, parad bramkarzy i bramek to coś, co cechuje rozgrywki w piłce nożnej dzieci. Podobnie było dziś podczas rywalizacji UMKS Korab i drużyny gospodarzy, GKS-u. Dziękujemy rywalom, drużynie GKS Sędziejowice za dzisiejsze spotkanie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Druga drużyna z rocznika 2012/13 udała się na mecz sparingowy do Szydłowa k/Piotrkowa Trybunalskiego na mecz z drużyną UMKS Grabka Grabica. Podobnie jak w pierwszym meczu również w tym nie zabrakło emocji, bramek i mnóstwa dobrej gry. Dla kilku zawodników z naszej drużyny był to pierwszy mecz w koszulce Korabia i z charakterystycznym biało-czerwonym herbem na piersi. Zawsze jest to spore przeżycie i duże emocje, nie miało to jednak negatywnego wpływu na grę tych chłopców. Nasi młodzi zawodnicy zagrali dziś najlepiej jak potrafią i z ich postawy można być naprawdę zadowolonym i dumnym. Dziękujemy drużynie gospodarzy, zespołowi Grabka Grabica za dzisiejszy mecz i rywalizację fair play.

Weekend ze Skrzatem. Nasza druzyna zagrała w turnieju w Karsznicach pn. ,, Festiwal rekordów na orliku” organizowanym przez MOSIR Zduńska Wola 👍Chłopcy nie tylko dziś mogli się sprawdzić na boisku a to wychodziło nam dziś przyzwoicie. 💪Ale także w kilku konkurencjach które były organizowane w trakcie festynu. Jeden z naszych zawodników Szymon Kaczmarek był najlepszy w rzutach lotkami do celu za co został nagrodzony pucharem za wygranie tej konkurencji. 👏👏Brawa dla organizatorów🔝🔝🔝🔝

Podziękowania dla Sponsorów i przyjaciół z którymi tworzymy przyszłość UMKS Korab Łask💪