Korab vs Włókniarz 1:0

UMKS KORAB ŁASK – KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki 1 – 0 (0-0)

Gol, 69 minuta Paweł Strzeszewski, as. Jatczak

Czerwona kartka, 35 min, Piotr Kozłowski

Żółta kartka, 56 min, Tomasz Jatczak

UMKS KORAB ŁASK: Klewin , Trzepałkowski, Kozłowski, Olejnik, Nastarowicz (80’ Duliniec), Strzeszewski (80’ Dzięgielewski), Kaliszuk (60’ Marianowski), Michalski, Karbowiak (68’ Sztankiewicz) , Jatczak (68’ Pawłowski), Sęczkowski (69’ Karaś). Rezerwowy bramkarz: Cezary Znojek

Trener: Wiesław Siębor

W szóstej kolejce łódzkiej KEEZA klasy A grupy trzeciej UMKS Korab podejmował w sobotnie popołudnie drużynę z Konstantynowa Łódzkiego, Włókniarz. Przed tą kolejką drużyny dzieliła niewielka różnica w tabeli i należało się spodziewać ze na boisku również nie będzie widać zdecydowanej różnicy czy to jednej, czy drugiej drużyny. Tak też było. Na łaskim CSiR Obejrzeliśmy wczoraj typowy mecz walki, w którym o zwycięstwie zadecydował jedna strzelony gol. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Strzeszewski, pokonując z rzutu karnego bramkarza gości. Karny został podyktowany za faul na Jakubie Sęczkowskim. Wynik mógłby być wyższy, gdyby kilka minut wcześniej w takiej samej sytuacji swoja jedenastkę wykorzystał kapitan drużyny z Łasku Gracjan Michalski. Strzał „Waco” obronił jednak golkiper drużyny z Konstantynowa. Warto też odnotować ze graliśmy od 35 minuty w dziesiątkę, bo za faul na napastniku gości czerwoną kartką został ukarany nasz obrońca, Piotr Kozłowski.

Podsumowując, z perspektywy całego meczu wynik sprawiedliwy, bo goście tak naprawdę nie zagrozili poważnie naszej bramce. Cieszą kolejne zdobyte punkty, których mamy na koncie już 13 i kolejny mecz pomimo gry w osłabieniu bez straconej bramki.

Wyniki pozostałych meczów szóstej kolejki: