Drugie zwycięstwo Korabia…

UMKS KORAB ŁASK – ROKITA ROKITNICA 3 – 1 (1-0)

Korab – Łask 41 min Kuba Sęczkowski, 57 min Damian Karbowiak, 62 min Paweł Strzeszewski,

Rokita Rokitnica 75 min Kamil Marczak,

UMKS KORAB ŁASK:

Znojek, Skowronek, Olejnik, Jatczak (65. Klewin), Kaliszuk, Karaś, Karbowiak (80 Morawski), Nastarowicz, Trzepałkowski, Strzeszewski (70 Sztankiewicz), Sęczkowski.

Trener: Wiesław Siębor

Drugą kolejkę rundy jesiennej rozegrali w ostatni sierpniowy weekend gracze łódzkiej „ KEEZA Elite Łódź” A klasy (III grupa). Rywalem naszej drużyny w tej kolejce była wczoraj drużyna Rokita Rokitnica a wiec można nazwać ten pojedynek małymi derbami gminy Łask.

Pierwsza połowa to dość wyrównane spotkanie ale też nie stojące na wysokim poziomie. Zarówno jedna jak i druga drużyna mogła pokusić się o strzelenie goli w tej odsłonie jednak przez jej większość albo defensywa obu ekip była nieskuteczna albo dobrze spisywali się w bramce, bramkarze obydwu zespołów. Udaje się to naszej drużynie i w jej końcówce gola do szatni strzela rywalom Kuba Sęczkowski.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy czyli drużyny UMKS-u i chyba zdecydowanie ciekawsza dla kibiców. Przewagę potwierdzamy zdobyciem gola numer dwa a jego strzelcem jest @Damian Karbowiak. Klika minut później prowadzenie naszego zespołu podwyższa na 3-0 precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego Paweł Strzeszewski. Jedynego gola dla gości zdobył w 75 minucie napastnik Kamil Marczak ustalając tym golem wynik spotkania. Mieliśmy jeszcze swoje okazje pod bramką Rokity jednak zdecydowanie zabrakło w nich skuteczności.

Po dwóch kolejkach ligowych zajmujemy trzecią pozycje w tabeli. Na prowadzeniu zespół Sazan Pęczniew drugie miejsce zajmuje Olimpia Karsznice.

Za tydzień UMKS Korab Łask zagra w meczu wyjazdowym z drużyną Pisią Zygry.

Wyniki pozostałych meczów drugiej kolejki:

PTC PabianiceVictoria Szadek 1-1

KKS Olimpia KarszniceGKS Pisia Zygry 2-0

KS ORZEŁ KazimierzPogoń Zduńska Wola II 0-0

Orzeł PiątkowiskoMulks Łask 4-1

LKS Sazan PęczniewKKS Włók. Konst. Łódzki 5-2

Oficjalny sponsor drużyny seniorów.

Sponsor techniczny.

Partnerzy i przyjaciele UMKS Korab Łask.