TRZY PUNKTY NA INAUGURACJĘ SEZONU 2021/22

W rozegranym w sobotę meczu pierwszej kolejki łódzkiej KEEZA klasy A gr. III UMKS KORAB ŁASK pokonał spadkowicza z ligi okręgowej PTC Pabianice 0-1. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w 50 minucie pozyskany przed sezonem z Victoria Szadek, Przemysław Pawłowski. Wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały, gdyby zawodnicy naszej drużyny wykazali się lepszą skutecznością pod bramką rywali, czy choćby w sytuacji, kiedy rzut karny przyznany naszej drużynie na gola mógł zamienić Jakub Bednarek. Strzał naszego pomocnika obronił jednak bramkarz gospodarzy.

Drużyna po pierwszej kolejce zajmuje ex aequo z drużyną KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki 5 miejsce w tabeli. Prowadzi KKS Olimpia Zduńska Wola Karsznice która pokonała aż 8-0 drużynę Rokita Rokitnica. PTC PABIANICE – UMKS KORAB ŁASK 0 – 1 (0-0)gol 50 min Pawłowski

UMKS KORAB ŁASK: Klewin – Nastarowicz, Dudziński, Olejnik, Kaliszuk -Opyd (46′ Karaś), Bednarek, Trzepałkowski, Strzeszewski (75″ Duliniec), Pawłowski (81′ Morawski) – Seczkowski (60’Jatczak)

Trener: Wiesław Siębor

żółte kartki: Paweł Strzeszewski 2 – Rafał Trzepałkowski

czerwone kartki:Rafał Trzepałkowski

Wyniki pozostałych meczów pierwszej kolejki:

Victoria SzadekLKS Sazan Pęczniew 2-9

Rokita RokitnicaKKS Olimpia Karsznice 0-8

GKS Pisia Zygry – Orzeł Kazimierz 0-6

Pogoń Zduńska Wola II – Orzeł Piątkowisko 4-2

Mulks ŁaskKKS WŁÓKNIARZ Konstant. Łódzki 0-1