UMKS KORAB Łask na obozie w Białce Tatrzańskiej…

W dniach 07-14 08. 2021 r. drużyna Uczniowskiego Miejskiego Klubu Sportowego Korab Łask wraz z zaprzyjaźnionym klubem Progres Zygry uczestniczyła w obozie piłkarskim w Białce Tatrzańskiej. U podnóża gór 60 zawodników i zawodniczek poprawiało swoje zdolności motoryczne. Łącznie przez cały tydzień oprócz 2 jednostek treningowych dziennie, uczestnicy zagrali sparingi z: KS Karpaty Krosno, Broń Radom, Lechia Dzierżoniów był to bardzo intensywny tydzień zarówno dla zawodników, jak i trenerów.

Wspólnie spędzone momenty to nie tylko treningi, rozmowy, ale również atrakcje dodatkowe, na które mogli liczyć uczestnicy obozu m. in:

– Termybania, spacer na Kotelnicę Białczańską,

– wycieczka do Zakopanego,

– basen na terenie ośrodka,

– siatkówka,

– siłownia,

– bilard i piłkarzyki,

– wieczorne gry i quizy,

– i oczywiście Piana Party.

Na pamiątkę wszyscy obozowicze otrzymali koszulki i czapeczki z logo UMKS Korab Łask i trzeba przyznać, że prezentowali się doskonale.

Nad przestrzeganiem obozowych regulaminów czuwali:

Dominik Gromada, Gracjan Michalski, Tomasz Stasiak, Tomasz Matysiak, Waldemar Herman, Tomasz Szatkowski i to im należą się ogromne podziękowania za profesjonalizm, kreatywność i cierpliwość,

oraz firmom wspierającym:

Luna Michał Kołton, ZINA, Villaro, SG Sport, Medyk Erka, firma transportowa Krzysztof Krawczyk oraz właścicielom pensjonatu Małgosia i Małgosia Regionalna.

                                                                                                                                              UMKS Korab Łask