Piąty dzień obozu sportowego…

Piąty dzień obozu sportowego za nami. Dzisiaj zaczniemy od najmłodszej grupy szkoleniowej. Grupa 2011 po pysznym śniadaniu przygotowywała się do sparingu z KS Karpaty Krosno, ciężki sparing w wykonaniu naszych podopiecznych w wyniku tego popołudniowe zajęcia zamieniliśmy na rajd wzdłuż rzeki Białki. Kolacja i podsumowanie dnia.

Grupa 2010 rozpoczęła dzień od porannego rozruchu. Śniadanie i przygotowanie do porannego treningu. Dziewczęta i chłopcy realizują zamierzenia jakie postawił przed nimi trener jak najlepiej potrafią dają z siebie 110% poranny trening zaliczony. Obiad i grupa dzieli się na dwie podgrupy. Grupa chłopców udaje się na drugi trening a grupa dziewcząt wyrusza na zdobycie pierwszego szczytu górskiego Kotelnice Białczańską. Po całym wyczerpującym dniu dziewczęta udają się na Termy Bania .

Czas na najstarszą grupę szkoleniową. Pierwszy trening poprawienie tężyzny fizycznej, ćwiczenia siłowe, technika jak poprawnie wykonywać ćwiczenia siłowe na siłowni. Zaraz po obiedzie druga sesja treningowa. A po kolacji Termy Bania.

W czwartek Termy Bania zaliczy grupa szkoleniowa 2011 i 2010 (chłopcy). I tak dzień piąty dobiega końca, jeszcze przed nami trzy dni ciężkich treningów i spotkań sparingowych. Tu nikt nie narzeka, każdy che wykorzystać ten czas szkoleniowy jak najlepiej umie. Pozdrowienia dla wszystkich od wszystkich uczestników i trenerów z Obozu Sportowego Białka Tatrzańska 2021.