II Turniej Interkontynentalny za nami…

Za nami II turniej interkontynentalny organizowany przez nas klub. Wzięło w nim udział 7 drużyn: Victoria Szadek, MKS Zduńska Wola 2012, MKS Zduńska Wola 2013, KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki, GKS Sędziejowice oraz dwie drużyny gospodarzy.

Jak zawsze w przypadku takich rozgrywek, zawodnicy mieli okazję do sporej dawki rywalizacji z graczami z innych drużyn. Wszyscy wiemy ze nic bardziej nie mobilizuje do gry jak właśnie rywalizacja i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle rywali. Gra w takich turniejach powoduje ze zdobywają Oni coraz większe doświadczenie a także doskonalą już zdobyte umiejętności. Że jest to najlepsza forma szkolenia piłkarskiego. Nie inaczej był w sobotę na boiskach łaskiego CSiR. Pojedynki jeden na jeden, zwody, dryblingi, parady bramkarskie i mnóstwo goli to coś, co licznie zgromadzeni kibice mogli oklaskiwać z trybun. Dziękujemy drużynom za przybycie do Łasku i za udział w turnieju. Jesteśmy pewni ze nie było to nasze ostatnie spotkanie na zielonej murawie. A że to już ostatni akcent tego sezonu, życzymy wszystkim dużo słońca, bo po turnieju wszyscy zawodnicy udali się na zasłużone wakacje.

Partnerzy turnieju:

Lasy Państwowe

BK Business

ZINA

VILLARO

UMKS Korab Łask 2012/13 reprezentowali:Adamiak Mikołaj Nawrocki Henryk Walerianowicz Wojciech Walaszczyk Patryk Szymczak Aleksander Szweryn Tymon Sukiennik Filip Stefaniak Jakub Sosnowski Tymon Przybylski Aleksander Dolata Andrzej Nawrocki Bartosz Bogucki Jakub Młynarczyk Bartosz Mencel Mikołaj Markowski Jan Chrześcijanek Szymon Leporowski Kacper Zawadzki Wojciech Komuński Alan Kacała Adam Jaszczak Kacper Grzeliński Marcel więcej informacji o klubie na: https://korab-lask.pl/

Foto: Marta Kacała