UMKS Korab 2012 na turnieju w Złoczewie.

Bardzo aktywnie spędzili sobotę nasi mali piłkarze. W sobotni poranek udaliśmy się do Złoczewa gdzie nasza drużyna złożona z zawodników urodzonych 2012 roku wzięła udział w turnieju piłkarskim. Był to turniej z okazji 1 urodzin klubu Królewscy Złoczew. Na zawodach stawiło się 12 zespołów a rywalami naszymi były: dwie drużyny AKS SMS Łódź, MKS Zduńska Wola, Victoria Szadek, MKS Olimpia Koło, Piłkarska Akademia Lututów, WKS Prosna Wieruszów, Akademia Piłkarska Sieradz, LKS Płomień Makowiska, FC BONUS oraz gospodarze. Pogoda dopisała wiec nie pozostawało naszym zawodnikom nic innego jak pokazać swoje umiejętności szlifowane na treningach. I tak też było. Pomimo upału, jaki właściwie od rana towarzyszył rozgrywkom, nasi gracze walczyli na całego za co należą im się ogromne brawa!!! Dwa boiska przygotowane przez gospodarzy co chwila gościły kolejne ekipy i spowodowało to ze przerw na odpoczynek było naprawdę mało. W rywalizacji z wszystkimi zespołami nasi gracze pokazali charakter i wolę walki, w żadnym z pojedynków nie odstawiali nogi, i pokazali ze są coraz lepszą drużyną. Za nami kolejne doświadczenia na zielonej murawie które na pewno zaprocentują i wpłyną pozytywnie na poziom gry naszych zawodników. Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie na turniej a rywalom za wspaniałą rywalizację w duchu fair play. Liczymy na naszą obecność na kolejnych Waszych urodzinach 🎊🎉🎁🎂… drugich, dziesiątych itd 😀💪 Drużynę UMKS Korab reprezentowali na turnieju:Zawadzki Wojtek,Sosnowski Tymon,Szweryn Tymon,Mencel Mikołaj,Komuński Alan,Bogucki Jakub,Adamiak Mikołaj,Stefaniak Jakub,Dolata Andrzej,Kacała Adam.foto: Marta Kacała👍