SOLARIS ENERGY CUP

UMKS Korab Łask na turnieju “SOLARIS ENERGY CUP”.

W sobotę 06.03.2021 UMKS Korab Łask r. 2010 wystartował w turnieju „ SOLARIS ENERGY CUP” w turnieju wzięło udział dziesięć drużyn z województwa łódzkiego. Włókniarz Pabianice 1, Rekord Brzeziny, UMKS Korab Łask, PTC Pabianice, FA Łódź, Byszewy, Orzeł Piątkowisko, GLKS Dłutów, Malina Piątek, Włókniarz Pabianice 2.

Drużyna UMKS Korab Łask rywalizowała o wyjście z grupy B z następującymi rywalami KP Byszewy, Włókniarz Pabianice 2 oraz PTC Pabianice. Zawodnicy naszej drużyny w fazie grupowej zaprezentowali z dobrej strony, widać było duże zaangażowanie i chęć do gry co przyniosło zamierzony efekt. Nie obyło się także bez błędów, które zdarzają się w każdym meczu. Po wygranej w fazie grupowej czas na ćwierć finał  Korab kontra Rekord Brzeziny i tym razem lepsza okazuje się nasza drużyna, która przechodzi do półfinału. Półfinał pełen emocji kończy się wynikiem bezbramkowym decydują rzuty karne w których Korabiaki okazują się lepsi i pokonują rywali PTC Pabianice. I mamy finał. W finale nasza drużyna ulega drużynie GLKS Dłutów. UMKS Korab Łask zajmuje 2 miejsce.  Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się nasz zawodnik Natan GRABARCZYK.

UMKS Korab Łask reprezentowali: Natan GRABARCZYK, Jasiek KACPRZYKOWSKI, Oliwier WITKOWSKI, Piotr CIESIELSKI, Aleks KRAKOWSKI, Zosia PEREDZYŃSKA, Milena JARCZYŃSKA, Anna BANASZCZYK, Martyna PIEKUTOWSKA, Janek STRUZIK, Miłosz KORCEWICZ.

Dziękujemy wszystkim drużynom oraz gospodarzom za super spędzony weekend.