Spotkanie kontrolne z Zawiszą Rzgów 2006

W sobotę zespół Trampkarzy C2 zagrał na obiektach CHKS w Łodzi z Zawiszą Rzgów 2006. Rywale okazali się nieznacznie lepsi wygrywając 2:1. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Szymon Drewnowski, popisując się uderzeniem z około 20 metrów, ustalając wynik spotkania.

UMKS Korab Łask reprezentowali: Kacper Morze, Bernard Kasprzak, Miłosz Andrzejczak, Szymon Drewnowski, Karol Kras, Wiktor Kowalczyk (C), Kuba Czapski, Wiktor Kubiak, Kamil Marianowski, Filip Staniucha, Damian Bugała oraz Dawid Szczepański, Dominik Jurowski, Bartosz Rozwalak, Kacper Witowski, Mikołaj Operacz.

Komentarz trenera: “Mieliśmy okazję zagrać z zespołem z rocznika starszego, który pod względem charakterystyki gry różnił się całkowicie od poprzednich sparingpartnerów. Bardzo mocny fizycznie – wzrostowo i szybkościowo preferujący bardzo bezpośrednią grę i wykorzystujący stałe fragmenty gry. W naszym zespole zagrała jedynie czwórka zawodników z rocznika 2006, mimo to potrafiliśmy przez długie momenty budować grę i wypracowaliśmy kilka bardzo ciekawych, zespołowych sytuacji bramkowych. Zdarzały się błędy, ale wynikające z podejmowanych ryzykowanych decyzji. Widać było różnicę pod względem fizycznym między zespołami oraz zmęczenie wszystkich zawodników po ciężkim mikrocyklu i 4 ciężkich jednostkach treningowych. Możemy być zadowoleni z postawy naszych zawodników zarówno pod względem zaangażowania i nastawiania mentalnego, jak i działań techniczno-taktycznych.”

Naszą najstarszą drużyną czekają już kolejne gry sparingowe:

✅MKS Metalowiec Łódź 1:2 (1:1)

✅MKS Olimpia Koło 7:0

❌Łódzka Akademia Futbolu (n)

✅Sokół Aleksandrów Łódzki 2:9 (2:7)

✅WKS Wieluń 9:8 (2:5)

✅Orły Zduńska Wola 5:5

✅Warta Sieradz 4:4

✅Zawisza Rzgów 2006 2:1

▶️GKS Ksawerów

▶️UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2006 ‼️‼️‼️

Autor: UMKS Korab Łask