Wygrana Trampkarzy z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Wygrana Trampkarzy z Sokołem Aleksandrów Łódzki ⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴

UMKS KORAB Łask 9️⃣:2️⃣ SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki

BRAMKI: 2′⚽ Kamil Marianowski 3′⚽ Damian Bugała 6′⚽ Filip Staniucha 7′⚽ Damian Bugała 9′ ⚽ Sokół (rzut karny) 18′⚽ Krystian Borycki 27′ ⚽ Sokół 34′⚽ Filip Staniucha 40′⚽ Filip Staniucha 60′⚽ Kamil Marianowski 63′⚽ Bartosz Rozwalak

Zespół Trampkarzy, który wiosną będzie występował w II lidze wojewódzkiej rozegrał dzisiaj drugi zimowy sparing w Aleksandrowie Łódzkim z Sokołem. Pierwszy miał miejsce już 9 stycznia (wygrana z MKS Metalowiec Łódź 2:1), niestety kolejne dwa zaplanowane nie doszły do skutku – najpierw z MKS Olimpia Koło ze względu na warunki atmosferyczne oraz z Łódzką Akademia Futbolu. Z zespołem zagrali dzisiaj również dwaj zawodnicy z rocznika 2006. Warunki pogodowe były nie najlepsze, boisko pokryte śniegiem.

Nasz zespół po intensywnym okresie treningowym – 4 jednostki tygodniowo, od początku meczu narzucił swój styl gry przeciwnikowi i kontrolował przebieg gry. W grze widać było dużą intensywność, coraz skuteczniejsze reagowanie w fazach przejściowych i dobrą jakość w budowaniu gry. Dziękujemy przeciwnikowi za grę w tych trudnych warunkach.

💪💪💪 Naszą najstarszą drużyną czekają już kolejne gry sparingowe:

✅MKS Metalowiec Łódź (1-2)

❌MKS Olimpia Koło (n)

❌Łódzka Akademia Futbolu (n)

✅Sokół Aleksandrów Łódzki (2-9)

🔜WKS Wieluń

▶️Warta Sieradz

▶️Zawisza Rzgów 2006

▶️GKS Ksawerów

▶️UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2006 ‼️‼️‼️

Przy okazji informujemy, że istnieje możliwość dołączenia do zespołu chłopców z roczników 2007 i 2008, wystarczy zadzwonić do jednego z trenerów bądź kierownika i umówić się na treningi testowe.