Juniorzy zakończyli ligę…

W środę 11 listopada zawodnicy z UMKS Korab Łask mieli bardzo intensywny dzień.

Chłopcy rozegrali w sieradzkiej lidze mecze zarówno w grupie C1 oraz C2. Od wczesnych godzin porannych młodzi piłkarze z rocznika 2007/2008 gr. C2 podejmowali na własnym boisku Viktorię Szadek. Dzięki video relacji drużyny z Szadku można było na żywo oglądać zmagania na boisku CSIR Łask.Mecz rozpoczął się spokojnie można rzec dość ospale, choć nie obyło się bez kar minutowych dla zawodników korabia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.Druga połowa meczu to w przypadku korabiaków lepsze prowadzenie gry w ofensywie i tworzenie kolejnych składnych akcji. Mecz kończy się wynikiem 6:1, co przynosi kolejne 3 punkty dla UMKS Korab Łask.To jeszcze nie koniec piłkarskich zmagań na łaskich boisku.Na murawę wchodzą zawodnicy UMKS KORAB Łask (2006/2007), a przeciwnikiem jest doskonale znana ze swojej agresywnej gry drużyna KS Karsznice i to oni czują się faworytami tego spotkania. Niestety faworytami byli, ale tylko przez pierwsze minuty meczu bo to łaskowianie grali koncertowo a lawiną bramek rozgromili przeciwnika nie tracąc przy tym ani jednej.Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 6:0 dla UMKS KORAB Łask.Podsumowując sieradzką ligę dla UMKS Korab Łask:- w gr. C1 – miejsce 2,- w gr. C2 – miejsce 1, co daje im awans do meczu barażowego. Tym razem spotkanie na boisku odbędzie z zespołem z okręgu skierniewickiego Astry Zduny.Czy rozpoczynając ligę w nowych składach, na nowych pozycjach zawodnicy z UMKS wierzyli, że zajdą tak wysoko??? Oczywiście bo “wierząc w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie”.Podziękowania za ogromny wkład pracy, charyzmę i mądrość należy się trenerom: Pawłowi Nowakowi, Dominikowi Gromadzie oraz Gracjanowi Michalskiemu bo to oni budują łaskowską drużynę trampkarzy, a tym samym razem tworzą przyszłość UMKS Korab Łask.