Nabór uzupełniający.

 UMKS Korab Łask Ogłasza nabór uzupełniający do drużyny rocznika 2007-2008! Wracamy na boisko, aby pokazać, że przerwa w graniu w niczym nie przeszkadza, w kontynuowaniu swojej wielkiej pasji jaką jest piłka nożna!

Chcesz zapisać syna na treningi i szukasz klubu? Drodzy rodzice, chłopcy rocznika 2007-2008, jeżeli grasz, grałeś lub chciałbyś grać, to jest ten czas gdzie możemy ponownie wpisać się w historię łaskiej piłki nożnej i stworzyć super drużynę. To dyscyplina sportu, której się nigdy nie zapomina razem pokażmy, że mamy w Łasku i okolicach chłopaków, którzy chcą pokazać co to piłka nożna.

Dlaczego UMKS Korab Łask? Profesjonalne zajęcia realizowane na podstawie narodowego modelu gry zalecanego przez PZPN, (od trzech do czterech jednostek treningowych). Treningi na coraz lepiej rozwiniętej bazie sportowej (boisko przy ulicy Narutowicza 28, boiska “Orlik”, CSiR Łask oraz hale sportowe). Współzawodnictwo w formie gier, turniejów oraz lig organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Naukę gry w piłkę nożną pod okiem wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami,  UEFA A, UEFA B, oraz C (po dwóch trenerów w każdym roczniku). Dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe oraz edukacyjno-rekreacyjne z wykwalifikowanymi instruktorami. Przyjazną atmosferę, ale także naukę odpowiedzialności i współpracy z innymi oraz szacunku i zasad FAIR PLAY.

zdjęcie główne

Zapraszamy do kontaktu. Jeżeli, masz odrobinę chęci, jesteś za uprawianiem najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie zapraszamy do kontaktu a przede wszystkim do obejrzenia treningów. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod nr tel. 604 230 305.