Zostań piłkarzem, czyli nabór do UMKS Korab Łask

Zostań piłkarzem czyli nabór do drużyn UMKS Korab Łask.

Drodzy rodzice! Dla wielu dzieci najlepszą rozrywką jest oglądanie telewizji, gry komputerowe i patrzenie w telefon. Wielogodzinne siedzenie bez ruchu przed monitorem nie służy zdrowiu i rozwojowi malucha.
Zdrowe i sprawne fizycznie dziecko łatwiej się uczy, jest pogodniejsze i weselsze. Aktywność fizyczna to doskonały sposób na rozładowanie nadmiaru energii :-).
Jeśli dziecko zobaczy, ile frajdy i przyjemności sprawia mu ruch, zwłaszcza na świeżym powietrzu, na pewno szybko się przekona do takiego spędzania wolnego czasu.
Uczniowski Miejski Klub Sportowy “Korab” ogłasza nabór do nowo tworzonej drużyny dzieci urodzonych w  roku 2014 i młodszych (Skrzat), 2005/06 (Junior) oraz uzupełniający do pozostałych roczników (2007/08, 2010, 2011, 2012/13). Jednym z naszych nowych projektów jest też stworzenie żeńskiej drużyny piłkarskiej w kategorii junior.

Naszym adeptom futbolu oferujemy:

-profesjonalne zajęcia realizowane na podstawie narodowego modelu gry zalecanego przez PZPN  (od dwóch do czterech jednostek treningowych). Treningi na coraz lepiej rozwiniętej bazie sportowej (przede wszystkim boisko przy ulicy Narutowicza 28, boiska “Orlik”, CSiR Łask oraz hale sportowe dostępne w naszym mieście. Współzawodnictwo w formie gier, turniejów oraz lig organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej,naukę gry w piłkę nożną pod okiem wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami,  UEFA A, UEFA B, oraz C (po dwóch trenerów w każdym roczniku). Dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe oraz edukacyjno-rekreacyjne z wykwalifikowanymi instruktorami. Przyjazną atmosferę, ale także naukę odpowiedzialności i współpracy z innymi oraz szacunku i zasad FAIR PLAY. Jeżeli, masz odrobinę chęci, jesteś zainteresowana lub zainteresowany uprawianiem najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie zapraszamy do kontaktu a przede wszystkim do obejrzenia treningów w poszczególnych rocznikach. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod nr tel 604 230 305.

????????????????????????????????????

Naszą ideą jest chęć stworzenia klubu, który w przyszłości będzie wizytówką naszego miasta oraz wychowania zawodników, z których wszyscy będziemy dumni.