Nowy program, nowa strona.

W obecnych czasach działalność klubu sportowego to nie tylko trening i rywalizacja na sportowych arenach to również szeroko rozumiany marketing sportowy. Internet i socjal media to jedna z podstawowych zasad tego szeroko rozumianego marketingu. To coś jak 12 zawodnik na boisku, czy to w komunikacji z fanami, kibicami czy choćby w kontaktach i współpracy ze sponsorami.

Również UMKS Korab Łask stara się nie zostawiać w tyle na tym polu. Jako klub nawiązaliśmy współpracę z firmą PROTRAINUP, która specjalizuje się tworzeniem systemów zarządzania klubami sportowymi. Nie tylko piłkarskimi. Efektem współpracy jest system, na którym pracują nasi trenerzy, ale też wgląd mają rodzice i zarządzający klubem. Kolejnym krokiem tej współpracy jest nowa strona www naszego klubu, za pomocą której możecie Państwo być bliżej nas. https://korab-lask.pl/ to nowa strona internetowa klubu stworzona we współpracy z firmą Protrainup. Znajdziecie tam najważniejsze informacje i aktualności dotyczące działalności klubu, informacje o zawodnikach i trenerach, ale też co bardzo ważne o sponsorach z którymi współpracuje nasz klub z bez których UMKS Korab nie mógłby być na poziomie na którym obecnie się znajduje. Strona jest w budowie i nie jest to jej ostateczna szata, ale dążymy do jej udoskonalenia i wkrótce otrzymacie jej ostateczną odsłonę. Nie zapominajcie też o profilu facebookowym, bo tam także zamieszczamy wiele informacji na temat UMKS-u i poszczególnych drużynach. Jedną z najważniejszych w ostatnich dniach jest ta o powrocie do treningów. Zapraszamy więc do odwiedzania naszych stron.

red. Krzysztof N.