SPARING SPARING SPARING

Piłkarska sobota za naszymi juniorami.

ZKS Włókniarz ZelówKORAB ŁASK 2010/2011

W niedzielny poranek mieliśmy okazję rozegrać bardzo wartościowy sparing z kolegami z Włókniarza 👍 Zespół (trenerzy Patryk Ufniarz, Tomasz Stasiak) rocznika 2010 wsparci rocznikiem 2011 mocno popracował przez intensywne 90 minut (3×30)👍 Bardzo dobrze grający zespół gospodarzy, wysoko zawiesił poprzeczkę co przełożyło się na wartościową grę 🙂 Elementy, nad którymi ostatnio pracowaliśmy, zostały przeniesione na warunki meczowe i chwilami wychodziło to, co sobie zakładaliśmy 👍 Jeszcze sporo pracy przed nami, ale dążymy do celu💪 Cieszy coraz lepsze zrozumienie na boisku rocznika 2010 z kolegami z 2011 co na pewno, zaowocuje w najbliższym czasie 🙂

Włókniarz Zelów – Korab Łask 5:8 (2:3, 2:3, 1:2)👐

Dziękujemy zespołowi Włókniarza za rozegranie sparingu i do zobaczenia

Coraz bardziej wiosenna aura powoduje, że grzechem byłoby siedzieć w domu 🙂🙂🙂. Zdecydowanie lepszą opcją jest ruch na świeżym powietrzu. Skorzystali z tego nasi zawodnicy rocznika 2013 oraz 2012.

Ci młodsi już od rana na boisku w Zelowie rozegrali bardzo wartościowy sparing z chłopcami z rocznika 2013 reprezentującymi barwy ZKS Włókniarz Zelów. Sparing a właściwie dwa sparingi, bo graliśmy na dwóch boiskach jednocześnie podzieleni na dwa zespoły. Grania więc było bardzo dużo i na pewno warto było spędzić na boisku ponad 90 minut, rywalizując z rówieśnikami.

Rocznik 2012 po południu udał się do Poddębic gdzie zagraliśmy kolejny mecz z zespołem Neru Poddębice. Tam również chłopcy spędzili na boisku ponad 90 minut i na pewno był to kolejny wartościowy mecz naszej drużyny.

Rocznik 2014 dziś rozegrał sparing z kolegami z KS Tęcza Brodnia .