Turniejowo z Korabiem…

Pierwszy grudniowy weekend Turniejowo z Korabiem.

Sobota 03.12.2022 III Halowy Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrz Łasku. W turnieju wzięło udział 8 drużyn z rocznika 2014 i młodsi min: Progres Akademia Piłkarska Zduńska Wola, Pogoń Zduńska Wola – Akademia Piłki Nożnej, Królewscy Złoczew, KS Tęcza Brodnia, Victoria Szadek, BS Talent Academy Łódź, MUKS Włókniarz Pabianice 2014 oraz UMKS Korab Łask. Zespoły rozegrały tyle samo minut na boisku. Można dziś było zobaczyć mnóstwo goli, cudownych parad bramkarskich oraz przeróżnych “cieszynek ” w wykonaniu zawodników. Najważniejsze że wszyscy się dobrze bawili. Turniej prowadzony bez klasyfikacji. Każdy zespół był dziś wygrany. Podziękowania dla burmistrza Gmina Łask za pomoc w organizacji turnieju oraz wszystkim naszym partnerom i sponsorom. ⚽💪👊

Niedziela 04.12.2022 I Halowy Turniej “Gwiazdka z Korabiem”. W turnieju udział wzięło udział 8 drużyn z rocznika 2015 i młodsi min: Pogoń Zduńska Wola, BS Talent Academy Łódź, UMKS KORAB ŁASK, Brazylin Soocer Schools, Progres Akademia Piłkarska Zduńska Wola, Włókniarz Pabianice, MKS Zduńska Wola, Królewscy Złoczew. I tym razem każdy zespół był wygrany.

Dlaczego warto organizować takie wspaniałe weekendy??? Dla wielu dzieci najlepszą rozrywką jest oglądanie telewizji, gry komputerowe i patrzenie w telefon. Wielogodzinne siedzenie bez ruchu przed monitorem nie służy zdrowiu i rozwojowi malucha. Zdrowe i sprawne fizycznie dziecko łatwiej się uczy, jest pogodniejsze i weselsze. Aktywność fizyczna to doskonały sposób na rozładowanie nadmiaru energii . Jeśli dziecko zobaczy, ile frajdy i przyjemności sprawia mu ruch, na pewno szybko się przekona do takiego spędzania wolnego czasu.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie .