Zwycięstwo z beniaminkiem z Błucza…

ZWYCIĘSTWO Z BENIAMINKIEM Z BAŁUCZA.

UMKS KORAB ŁASKLUKS Bałucz 2 – 0 (0-0)

GOL GOL GOL

gol 87 min Adrian GAJEWCZYK ( asysta Dawid Różycki )
gol 89 min Adrian GAJEWCZYK ( asysta Przemysław Sobolewski )
Żółte kartki: Rafał TRZEPAŁKOWSKI, Damian KARBOWIAK

UMKS KORAB ŁASK:

Cezary ZNOJEK, Patryk KĘPNIAK, Dawid RÓŻYCKI, Przemysław SOBOLEWSKI, Damian KLOCEK, Paweł STRZESZEWSKI, Jakub SĘCZKOWSKI, Rafał TRZEPAŁKOWSKI, Dawid OLEJNIK, Damian KARBOWIAK, Damian SZEWŁOGA

Rezerwowi:

Filip ADAMCZYK, Tomasz DUDZIŃSKI, Piotr KOZŁOWSKI, Adrian GAJEWCZYK, Gracjan MICHALSKI, Adam DOBROWOLSKI, Maciej JAKÓBCZAK.

Trener: Mariusz GAŁAJ

Za nami mecz drugiej kolejki łódzkiej Klasy A “Keeza Elite Łódź” Grupa 3. W sobotę na obiektach łaskiego Centrum Sportu i Rekreacji podejmowaliśmy drużynę beniaminka LUKS Bałucz.

Całe spotkanie to bardzo wyrównany pojedynek, w którym zarówno jedna, jak i druga drużyna miała swoje okazje i klarowne sytuacje do strzelenia bramek. Nie było ich jednak zbyt wiele tego dnia. Zarówno defensorzy z Łasku i drużyny gości mieli dzisiaj mało precyzyjnie nastawione celowniki i w sytuacjach niemalże stuprocentowych nie wykorzystywali swoich szans na pokonanie bramkarza rywali. Brak goli to także efekt dość skutecznej gry linii defensywnych obydwu drużyn i dobrej gry bramkarzy. Wspomniane czynniki spowodowały, że kibice, którzy obserwowali ten mecz z trybun nie obejrzeli bramek i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. Można też zaryzykować stwierdzenie ze mimo wszystko zlekceważyliśmy rywali pozwalając im w pewnych fragmentach gry na zbyt wiele. Na szczęście nie miało to wpływu na wynik pierwszej połowy.

Na druga wychodzimy bardziej zmotywowani i od początku próbujemy uzyskać przewagę. Obraz gry jednak nie zmienia się i podobny jest do tego z pierwszych czterdziestu pięciu minut. Walka toczy się przeważnie w środku pola a rywale nastawili się chyba bardziej na obronę wyniku i zdobycie punktu niż na zdecydowane ataki. Podobnie też jak w pierwszej połowie atakują nieskutecznie. W jednej z groźniejszych sytuacji piłka po strzale jednego z zawodników z LUKS Bałucz trafia w słupek naszej bramki. Mamy 87 minutę i w jednym z ataków dobre podanie Dawida Różyckiego wykorzystuje, wprowadzony w drugiej połowie Adrian Gajewczyk pokonując bramkarza z LUKS Bałucz. Kilka minut później ten sam zawodnik po raz kolejny wykazuje się największym sprytem w polu karnym gości i po raz drugi kieruje piłkę do bramki rywali ( asysta Przemysław Sobolewski ), ustalając wynik meczu.

Podsumowując mecz w dwóch zdaniach. Nie był to dobre spotkanie w naszym wykonaniu i w grze drużyny sporo jest do poprawy. Na szczęście jesteśmy skuteczniejsi pod bramką rywali i trzy punkty w drugiej kolejce zapisujemy na nasze konto. Za tydzień udajemy się do Kazimierza gdzie zagramy o kolejne punkty z Orłem.

Wyniki innych sobotnich meczy naszej grupy:

Orzeł PiątkowiskoKS ORZEŁ Kazimierz 4 -3,
KKS Olimpia Zduńska Wola KarszniceGKS Pisia Zygry 8 – 0,
Kolejarz ŁódźMulks Łask 2-1.
KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów ŁódzkiPTC Pabianice 4-0
Victoria SzadekPogoń Zduńska Wola 1-5

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina ŁaskPowiat ŁaskiVILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,