Juniorzy na boiskach…

Chłopcy z drużyn Orlika z UMKS Korab Łask zagrali w Buczku. Mecz ligowym w kategorii Młodzik. Kolejne minuty na boisku zaliczyli nasi zawodniczy z roczników 2012 i 2013. W sobotę udaliśmy się do Buczku, gdzie rywalizowaliśmy z rówieśnikami z Tęczy Brodnia. Zagraliśmy na dwóch boiskach jednocześnie i na obydwu rywalizacja była bardzo zacięta. Pogoda w tym dniu była idealna do gry, nie pozostawało więc nic innego jak tylko biegać za piłką. Jak zawsze chłopcy dali z siebie wszystko i najważniejsze ze zawodnicy obydwu drużyn schodzili z boiska z uśmiechami na twarzach. Dziękujemy drużynie z Brodni za rywalizację fair play i do zobaczenia na kolejnych meczach. Warto wspomnieć ze trzech graczy z rocznika 2012 z powodzeniem zadebiutowało także wczoraj w meczu Młodzika (rocznik 2011) który rywalizował wczoraj z drużyną ze Zduńskiej Woli. Trzej zawodnicy wyróżniający się na treningach zostali powołani wczoraj do drużyny rocznika 2011 gdzie wzięli udział w meczu ligowym z drużyną Orły Zduńska Wola. Adam KACAŁA Kuba STEFANIAK Tymek SOSNOWSKI

W dniu wczorajszym drużyna ®️2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣ rozegrała swój pierwszy mecz ligowy w kategorii Młodzik z drużyną ORŁY Zduńska Wola. Mecz ligowy odbył się na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku Barw naszej drużyny bronili dziś: Kacper Kmiecik – BRJakub Stefaniak (R2012) Olaf Szubert Artur Ejsmont Igor Stasiak – ©️Dominik Malinowski Aleksander Prus Nikodem Chlebicz Tymon Sosnowski (R2012) Igor Matuszczyk Adam Kacała (R2012) Adam Piotrowski

Zgodnie z ustaleniami trenerów naszego klubu w meczu tym wystąpili wyróżniający się zawodnicy z R2012, którzy pokazali się z dobrej strony. KORAB Łask vs ORŁY Zduńska Wola 3️⃣➖0️⃣⚽ Matuszczyk ⚽ Malinowski⚽ Ejsmont

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i miła atmosferę 😉Już za tydzień w sobotę o godz. 11.00 na CSiR Łask podejmować będziemy drużynę Warty Sieradz 🔝. Zapraszamy na mecz ‼️‼️‼️Przypominamy, za cały czas trwa nabór do wszystkich roczników w naszym klubie ‼️😉

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

Gmina Łask, Powiat Łaski, VILLARO sklep z modą męską, BK Business skład budowlany, Agaris dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis – zabawki, CUK Ubezpieczenia Łask, MedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlany, Alchem Bis Kolumna, Firma Artis Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna Kacprzykowska Lu-Parts części BMW Łask, ANTE sport, Wenecja pizzeria i resteuracja, AMPER hurtownia elektryczna,